Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 10 lutego 2014 
    

Samsung Huron czyli Galaxy S4 z Windows Phone i Nokia Icon


Autor: Wedelek | źródło: GSM Arena | 07:18
Do sieci trafił dokument wydany przez Federalną Komisję ds. Łączności (FCC), z której wynika, że niebawem w sieci Verizon pojawi się nowy smartfon z systemem Windows Phone 8 wyprodukowany przez Samsunga. Mowa o urządzeniu nazwanym mianem Huron (SM-W750V), które otrzyma moduły LTE, Bluetooth, WiFi (częstotliwość 2.4GHz + 5GHz), oraz moduł NFC. To są dane oficjalne, ale Evleaks dorzucił do nich kilka dodatkowych szczegółów, które uzyskał z własnego, nieoficjalnego źródła. A biorąc pod uwagę fakt, że większość z jego dotychczasowych doniesień się sprawdzała, więc i te możemy uznać za niemal pewne.

Evleaks twierdzi, że Huron będzie wyglądał tak, jak model Galaxy S4 i odziedziczy po nim część podzespołów. W sumie otrzymamy telefon wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniowy procesor, 2GB pamięci RAM, oraz 13MP aparat.

Swoją drogą w najbliższym czasie pojawi się jeszcze jeden telefon z dużym ekranem i Windows Phone 8, a mianowicie Nokia ICON 929 z dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 5-cali i rozdzielczości FullHD, oraz 20MP aparatem z obsługą technologii Pure View.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.