Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 13 lutego 2014 
    

PC-B16 i PC-A61, dwie wersje tej samej obudowy od Lian Li


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:19
Podczas marcowych targów CeBIT firma Lian Li poszerzy portfolio swoich produktów o dwie nowe obudowy komputerowe w formacie midi-Tower. Wersje PC-B16 i PC-A61 są niemal identyczne i charakteryzują się taką samą specyfikacją techniczną, ale pierwszy model posiada tradycyjny front ze szczotkowanego aluminium oraz odsłoniętymi zatokami, a w A61 zatoki 5.25-cala są skryte za drzwiczkami. Obie obudowy mają wymiary 230mm x 490mm x 530mm i ważą 6,5kg, a w ich wnętrzu zamontujemy płytę główną w formacie ATX, siedem kart rozszerzeń, siedem dysków w formacie 2.5/3.5-cala, oraz zasilacz montowany w dolnej części obudowy.

Obudowy pomieszczą też system chłodzenia o wysokości do 17cm, karty graficzne o długości do 28cm (42cm po wyjęciu części tacek) oraz kilka wentylatorów: dwa u góry, dwa z przodu i jeden z tyłu. Specyfikacja obejmuje ponadto cztery zatoki typu 5.25-cala, panel I/O, oraz fabrycznie montowane wentylatory w liczbie dwóch, 120mm montowanych z przodu i jednego z tyłu. Pomiędzy tacką podtrzymującą płytę główną a ścianką boczną wygospodarowano przestrzeń o szerokości 3cm, a wersja A61 ma też matę wyciszającą przyklejoną do przednich drzwiczek.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.