Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 14 lutego 2014 
    

Obecny szef Motorola Mobility odchodzi do Dropboxa


Autor: Wedelek | źródło: Daily Tech | 11:37
Pod koniec stycznia świat obiegła dość zaskakująca informacja - Google sprzedało dział urządzeń mobilnych Motoroli firmie Lenovo za kwotę 2,91-miliarda dolarów. Szerzej o transakcji pisaliśmy TUTAJ, toteż nie będę po raz kolejny poruszać tego tematu, a osoby zainteresowane tematem odsyłam do wcześniejszej publikacji. Zmiany jakie wiążą się z decyzją Google jak widać nie spodobały się dotychczasowemu szefowi Motorola Mobility - Dennisowi Woodside'owi, który opuścił jej szeregi i dołączył do ekipy Dropboksa by objąć stanowisko COO (szefa działu operacyjnego).

Nowy COO Dropboksa będzie odpowiedzialny za rozwój popularnej usługi chmurowej w ramach której użytkownicy mogą przechowywać swoje dane na wirtualnym dysku sieciowym. Dostęp do nich od kilku lat zapewnia odpowiednia aplikacja umożliwiająca zarządzanie danymi na komputerach PC i urządzeniach przenośnych, a ponadto zawartość dysku możemy przeglądać z poziomu przeglądarki. Dropbox to najpoważniejszy konkurent dla SkyDrive (niebawem One Drive), Dysku Google, czy iClouda od Apple.

Dennis Woodside oficjalnie opuści szeregi Motorola Mobility 1 kwietnia bieżącego roku, a jego miejsce zajmie Jonathan Rosenberg.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.