Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 17 lutego 2014 
    

Budżetowa obudowa LEPA LPC306 dla konserwatystów


Autor: Wedelek | źródło: Lepa | 07:04
Lepa powiększyła swoją ofertę o nową obudowę komputerową typu midi-tower o symbolu LPC306 występującą w trzech wariantach kolorystycznych. Różnią się one od siebie kolorem dwóch widocznych na frontowej ściance pasków, które mogą być pomalowane na czerwono, zielono lub czarno. Reszta obudowy, tak w środku, jak i na zewnątrz jest czarna. Modle LPC306 jest w stanie pomieścić płyty główne w formacie ATX i Micro ATX, karty graficzne o długości do 39cm, oraz siedem dysków SSD/HDD. Cztery z nich, w formacie 2.5-cala zmieszczą się w górnym koszyczku, a kolejne trzy, tym razem 3.5-calowe, w dolnym.

Za odprowadzanie ciepła odpowiada pojedynczy, 12cm wentylator zamontowany z tyłu obudowy, którego możemy wesprzeć czterema opcjonalnymi, 12cm wentylatorami - dwa zamontujemy z przodu i dwa u góry. Specyfikację techniczną uzupełniają dwie zatoki typu 5.25-cala, oraz panel I/O składający się z dwóch portów USB 3.0, oraz audio.

LEPA LPC306 została przez producenta wyceniona na 39,90 euro, przy czym w cenę tę wliczono już podatek VAT.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.