Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 17 lutego 2014 
    

Harmonogram premier Intela na rok 2014


Autor: Wedelek | źródło: VrZone | 11:19
(1)
Portal Vr-Zone dotarł do harmonogramu Intela, na którym ujęte mamy wszystkie modele procesorów, jakie pojawią się w tym roku z podziałem na kwartały i konkretne miesiące. Na tym zdaniu mógłbym w zasadzie poprzestać, bo nie ma chyba większego sensu przepisywać czegoś, co już zostało przedstawione w sposób przejrzysty i zrozumiały. Mimo to chciałbym zwrócić Waszą uwagę na kilka aspektów. Pierwszy to brak procesorów z rodziny Broadwell, co oznacza, że ich premiery się w tym roku nie doczekamy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, układy z rodziny Haswell Refresh pojawią się na rynku już w kwietniu, tyle, że jak pamiętamy nie wszystkie. Na wersje z K w nazwie poczekamy do trzeciego kwartału.

Z kolei płyty główne z chipsetami serii 9 i podstawką LGA 1150, dedykowane dla Haswell Refresh zadebiutują w maju, a więc później niż same chipy. Ostatnim, ciekawym punktem jest moim zdaniem zapowiedź układu Quark, który pojawi się na przełomie pierwszego i drugiego kwartału, a o którym szerzej pisaliśmy przy okazji prezentacji komputerka Edison.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nie ma konkurencji... (autor: Kenjiro | data: 17/02/14 | godz.: 18:40)
    To Intel odcina kupony...

    Szkoda, bo konkurencja AMD już przestała być konkurencją, ale może czymś jeszcze mnie zaskoczy.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.