Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 19 lutego 2014 
    

Twórca i 15 zaufanych osób opuszczają szeregi Irrational Games


Autor: Wedelek | źródło: Tech Spot | 13:32
(1)
Studio Irrational Games, odpowiedzialne między innymi za stworzenie fenomenalnych gier Bioshock i Bioshock Infinite przejdzie w tym roku gruntowną przemianę. Po 17 latach jego zespół opuszcza współzałożyciel i guru - Ken Levine, który postanowił skupić się na mniejszych produkcjach skierowanych dla wymagających graczy, w których pierwsze skrzypce grać będzie fabuła. Wraz z nim studio opuści piętnastu innych pracowników, którzy podzielają wizję legendarnego założyciela. Zdaniem Levine'a studio Irrational Games zbytnio się rozrosło i zatraciło pierwotnego ducha - ciężko osobiście nadzorować pracę 200-osobowego zespołu i dynamicznie zmieniać niektóre elementy pod wpływem sugestii ze strony graczy.

Stąd też konieczność gruntownych zmian. A co stanie się z Irrational Games? Otóż firma będzie funkcjonować nadal i planowana jest kolejna odsłona BioShocka, ale jej fabułę zbuduje ktoś inny. Ostatnim projektem, który powstanie z udziałem Levine'a będzie dodatek do Bioshock Infinite, który do sprzedaży trafi 25 marca.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Może kiedyś stworzą coś (autor: pitero | data: 21/02/14 | godz.: 00:50)
    na kształt System Shock 2 ....

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.