Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 6 września 2002 
    

Koniec marzeń Bitboys


Autor: R4v | 16:01
(1)
Wygląda na to, że Bitboys, producent wirtualnych układów graficznych, ostatecznie nie wyprodukuje żadnego układu. Na ich stronie firmowej można poczytać o układzie Axe. Według tych informacji obsługuje on OpenGL 1.3 oraz DirectX 8.1, a także technologię wygładzania nazwaną MatrixAA. Prototyp układu jest wykonany przez Infineona w technologii 0.17 mikrona, służącej do produkcji układów DRAM. Niestety Infineon zamknął swoją fabrykę, w związku z czym Bitboys wycofali się z wprowadzenia układu na rynek. Dziwne jest, że mając gotowy chip, firma nie szuka innego wytwórcy. Bitboys ogłosili także, że zamierzają poświęcić się jedynie pracom badawczym nad nowymi technologiami i całkowicie rezygnują z wytwarzania gotowych układów. Biorąc pod uwagę osiągnięcia ostatnich 5-ciu lat, profil działania firmy raczej nie ulegnie zmianie.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Bitboys :) (autor: Albercikk-brak rejestracji | data: 9/09/02 | godz.: 14:45)
    chyba nawet fani świętego mikołaja już im nie uwierzą jak znowu ogloszą za pół roku rewelacyjną karte graficzną, a te ich badania nad nowymi technologiami to pewnie gra w karty i popijanie drinków na bachama....hmmm może to jest sposób na życje przedstawić biznesplan bankowi, pokazać pare powlejanych na plaster scalaków na płytce (ci w banku i tak się nie znają) i kredycik jest, a potem se zbankrutować albo zmienić profil, czy przełożyć premiere i można znowu się zająć "pracami badawczymi" :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.