Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 25 lutego 2014 
    

Hybrydowy Pavilion x360 od HP


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:18
Wśród przenośnych komputerów hybrydowych panują dwa trendy. Jedni producenci tworzą urządzenia z odczepianym ekranem, który działa niczym tablet, a inni montują zawiasy umożliwiające obrócenie ekranu tak.Efekt z grubsza jest ten sam, choć tak pierwsza, jak i druga opcja ma swoje zalety i wady. Ktoś wHP doszedł do wniosku, że hybryda na kształt Yoga od Lenovo sprzeda się lepiej niż laptop z odczepianym ekranem. Z tego przeświadczenia zrodził się Pavilion x360 z obracanym o 360 stopni wyświetlaczem dotykowym typu SVA o przekątnej 11.6 cali i rozdzielczości 1366x768 pikseli, który obsłuży do dziesięciu punktów dotyku na raz.

Producent postawił też na procesor Intela z rodziny Bay Trail, 4GB pamięci RAM, standardowy dysk HDD o pojemności 500GB, kamerkę TrueVision HD i system audio z serii Beats Audio. Całość waży niespełna 1,4kg i do sprzedaży trafi 26 lutego w cenie 399 dolarów. Na początek laptop dostępny będzie tylko w dwunastu krajach, w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i srebrnej.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.