Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 31 marca 2014 
    

WiMP HIFI już dostępny w Polsce


Autor: Wedelek | źródło: WiMP | 07:02
(1)
Deezer i Spotify to najpopularniejsze serwisy streamingu muzyki, ale nie jedyne. Niedawno do Polski wkroczył ich najpoważniejszy konkurent, a mianowicie WiMP HIFI. Serwis ten w przeciwieństwie do dwóch wcześniej wymienionych usług oferuje muzykę skompresowaną z użyciem kodeków FLAC i ALAC, a więc w sposób bezstratny. Aktualnie WiMP dostępny jest w pięciu krajach, oferuje 23 miliony utworów, oraz dedykowaną aplikację dla wszystkich wiodących systemów: Windows, Mac OS, Android, Windows Phone i iOS.

Aby korzystać z usługi trzeba opłacić abonament w wysokości 39,99 zł miesięcznie. Przed zakupem można ją za darmo testować przez 24h. Wszelkie pozostałe informacje znajdziecie TUTAJ.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. 40 pln miesięcznie :) (autor: shafty | data: 31/03/14 | godz.: 12:38)
    Dziękuję. Żadna konkurencja dla Spotify gdzie mam go za 10 pln albo za darmo (większa dostępność niż 24 darmowe godziny). No chyba że najważniejszy jest dla kogoś flac - wtedy będzie bezkonkurencyjny. Jak dma nie spotify wystarczy.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.