Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 1 kwietnia 2014 
    

HTC One Mini zadebiutuje w maju


Autor: Wedelek | źródło: GSM Arena | 14:08
Jak można było się spodziewać po premierze modelu HTC One (M8) tajwański producent planuje wprowadzenie na rynek wersji mini tego telefonu, której debiut rynkowy powinien nastąpić w maju bieżącego roku. Wzorem poprzednika kolejny HTC One Mini mimo iż ma uchodzić za wersję kompaktową wcale nie będzie małym telefonem. Ekran zmniejszy się zaledwie o 0,5-cala do 4.5-cala, co w połączeniu z identycznym dizajnem da nam telefon który gabarytami nie będzie odbiegał daleko od oryginału.

Z pewnością spadnie natomiast cena, bowiem wyświetlacz oprócz tego, że ma być fizycznie mniejszy, to jeszcze będzie dysponować mniejszą rozdzielczością - 1280 x 720 pikseli, a z tyłu zabraknie dodatkowego aparatu. Zostanie tylko jeden typu UltraPixel, wspierany przez przedni aparat. Mini odziedziczy po większym bracie obudowę, oraz dwa stereofoniczne głośniki, ale najprawdopodobniej będzie od niego słabszy.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.