Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 2 kwietnia 2014 
    

Microsoft interesuje się ''inteligentnymi'' gadżetami? Cukierek albo psikus


Autor: Wedelek | źródło: Neowin | 13:39
(1)
Od kilku miesięcy branża IT sporo dyskutuje na temat kolejnego etapu rozwoju urządzeń mobilnych, którym ponoć będzie tzw. technologia ubieralna. Do tej grupy zaliczyć można okulary Google Glass, wszelkiego rodzaju opaski i smartwatche, "inteligentne" ubrania oraz obuwie. Czy faktycznie gadgety te zrewolucjonizują otaczający nas świat nie wiadomo, ale czołowi producenci nie chcąc zostać w tyle co i rusz pokazują swoje nowe prototypy, a nawet gotowe produkty. Kilka godzin temu na chwilę w sieci pojawiła się strona Windowsondevices.com, która sugerowała wkroczenie Microsoftu w rynek "inteligentnych" akcesoriów jak smartwatche, czy... kubki.

Szybko jednak została zdjęta, a w związku z falą żartów organizowanych dla uczczenia 1 kwietnia, nikt nie wie czy był to kontrolowany/niekontrolowany przeciek, czy może jedynie żart ze strony giganta z Redmond. Osobiście obstawiałbym jednak pierwszą opcję. Czy mam rację przekonamy się już za kilka godzin podczas konferencji BUILD 2014, na której zobaczymy między innymi Windows Phone 8.1 oraz Windows 8.1 Update 1.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. :-S (autor: Dziadek Żniwiarz | data: 2/04/14 | godz.: 15:13)
    "Cukierek albo psikus" to tradycja na Halloween, a nie prima aprilis. Średnio ci żart wyszedł :-P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.