Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 2 kwietnia 2014 
    

Sennheiser G4ME Zero i G4ME One w wersji czarnej


Autor: DYD | 15:38
(1)
Słuchawki Sennheiser G4ME Zero i G4ME One teraz dostępne są także w kolorze czarnym. Do tej pory oferowane były wersję kolorystyczne z muszlami w bieli, zaprezentowane pod koniec 2013 roku. Jeśli śnieżnobiały kolor był przeszkodą, teraz jest czarna alternatywa. W modelu One jest otwarta konstrukcja nauszników, dzięki czemu przepływające powietrze zapewnia chłód głowy, ważny przy intensywnych rozgrywkach. Zestaw Zero wyposażony został w specjalnej konstrukcji poduszki nauszników, wykorzystujące doświadczenie Sennheisera w produkcji profesjonalnych słuchawek dla pilotów.

Kilka warstw wyściółki i gąbki zapamiętującej ułożenie ukształtowano tak, by maksymalnie wyciszyć szumy docierające do gracza z zewnątrz, a także by dźwięki gry nie przeszkadzały innym osobom w pomieszczeniu. Te słuchawki - choć pozwalają graczowi doskonale słyszeć to, co powinien - są najcichszym zestawem słuchawkowym w ofercie Sennheiser. Zaś dzięki składanej konstrukcji oraz kompaktowemu futerałowi nadają się dla gracza podróżującego.

Ceny:

Sennheiser G4ME ONE - 975 zł
Sennheiser G4ME ZERO - 1059 zł


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: Dziadek Żniwiarz | data: 2/04/14 | godz.: 17:31)
    Ucieszę się, jeśli wpadną w ręce NimnuLa.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.