Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 6 maja 2014 
    

Kaze Master Flat II - ulepszony kontroler wentylatorów od Scythe


Autor: Wedelek | źródło: Tech Power Up | 07:01
Oferta kontrolerów obrotów firmy Scythe powiększyła się o model Kaze Master Flat II, który zastępuje wersję o tej samej nazwie (tylko bez II na końcu). Kontroler można zamontować w zatoce typu 5.25-cala, a niemal cały przedni panel zajmuje wyświetlacz typu VFD (Vacuum Fluorescent Display) sterowany czterema dotykowymi "przyciskami". Wyświetla on podstawowe informacje dotyczące prędkości obrotowej wentylatorów podpiętych do czterech kanałów, oraz sczytaną przez czujniki temperaturę. Każdy z kanałów może dostarczyć maksymalne 36W mocy, a prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie od 0 do 9 999RPM poprzez zmianę napięcia (3,7-12V).

Wspierane są zarówno wentylatory z wtyczkami typu 3-pin jak i 4-pin, natomiast temperatura może być pokazywana w stopniach Celsjusza (0-100) lub Farenheita (32-199). Producent wyposażył model Kaze Master Flat II w alarm, który uaktywnia się po przekroczeniu określonego progu temperatury. Można go ustawić w zakresie od 50 do 90 stopni Celsjusza (co 5 stopni). Opisywany kontroler jest już dostępny w sprzedaży w cenie około 26 euro (z wliczonym VATem).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.