Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 6 maja 2014 
    

Game Box kolejny raz w wynikach testów - tym razem w GFX Bench


Autor: Wedelek | 07:35
Jakiś czas temu wybuchł prawdziwy boom na tanie konsole bazujące na systemie operacyjnym Android. Obecnie na rynku mamy co najmniej kilka stacjonarnych lub przenośnych konsoli od różnych producentów. Ich popularność jest stosunkowo mała i mimo iż są tanie nie wzbudzają zbyt dużego entuzjazmu. Zwłaszcza przenośna Nvidia Shield nie sprzedaje się tak dobrze jak chciałby tego producent, na co wpływ mają zapewne smartfony, które również są bardzo wydajne i przenośne. Asus jest jednak przekonany, że to co nie udało się innym uda się jemu i pracuje nad swoją konsolą o nazwie Gamebox.

Jakiś czas temu w repozytorium AnTuTu pojawiły się wyniki testów prototypu Gameboxa, które dawały nam wgląd w jego specyfikację sprzętową. Ta obejmowała czterordzeniową Tegrę 4 z IGP GeForce, ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci na dane.

Niedawno Game Box został też przetestowany w GFXBench 3.0, przy czym mieliśmy do dyspozycji z nieco inną wersją wyposażoną w Tegrę 4 z zegarem 1,9GHz, 1,8GB pamięci RAM, 5,6GB pamięci na dane oraz 6,9-calowym ekranem o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. W obu przypadkach Game Box pracował pod dyktando Androida 4.3 Jelly Bean.

Obie specyfikacje są do siebie zbliżone i można się spodziewać, że finalny produkt również będzie dysponować Tegrą 4 i dostanie około 2GB pamięci RAM, własny wyświetlacz oraz 8GB pamięci na dane. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.