Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 9 maja 2014 
    

Plants vs Zombies za darmo do pobrania z Origin


Autor: Wedelek | źródło: Origin | 07:18
(1)
Kroczące po Ziemi na przekór prawom matki natury umarlaki, zwane potocznie zombie, to temat setek gier, seriali i filmów. Czasami stwory te mają straszyć, a w niektórych przypadkach bawić. Studio PopCap tworząc grę Plants vs Zombie zdecydowanie skorzystało z tej drugiej opcji, a ich dzieło mimo swej prostoty przypadło do gustu rzeszom graczy na całym świecie. Specjalnie z myślą o tych z Was, którzy nie mieli jeszcze nigdy do czynienia z opisywanym tytułem firma EA przygotowała specjalny prezent. Do 28 maja bieżącego roku możecie za darmo pobrać grę Plants vs Zombie na swój komputer, wykorzystując w tym celu platformę Origin.

Wystarczy, że posiadacie konto w serwisie, a potem zakupicie dzieło PopCap za pośrednictwem TEJ strony. Gra została udostępniona w ramach akcji Specjalny Prezent, która zakłada cykliczne obdarowywanie graczy starszymi produkcjami, które niegdyś wydawała firma EA. Zapoczątkowano ją dzieląc się z użytkownikami Origin pierwszą częścią Dead Space, ale na tych dwóch pozycjach się nie skończy, a 28 maja dostaniemy kolejny prezent.

Plants vs Zombie to niewielka gra strategiczna w której musimy powstrzymać marsz zombie, które postanowiły powstać z martwych by zakosztować w świeżych mózgach. Naszego domostwa przed chordą umarlaków będą bronić różnego rodzaju roślinki, a rad w walce udzieli nam zwariowany sąsiad. Pomimo swej prostoty gra potrafi przykuć uwagę i z pewnością można ją zaliczyć do udanych produkcji. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. dwojki nie ma (autor: Apollo129 | data: 9/05/14 | godz.: 07:41)
    a juz jedynke za darmo rozdzaja:)
    (chodzi o wersje na pc)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.