Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 9 maja 2014 
    

Epic Games stworzy nowy i całkowicie darmowy Unreal Tournament


Autor: Wedelek | 13:26
(3)
Pierwszy Unreal Tournament uchodzi za grę kultową i wzorzec dla późniejszych produkcji. Firma Epic Games postanowiła wskrzesić markę tworząc kolejną grę z tego cyklu, bazującą na nowej wersji ich autorskiego silnika Unreal Engine 4. Co ciekawe będzie to gra w całości darmowa i stworzona w oparciu o sugestie ze strony graczy, którzy będą mogli wspomóc ekipę z Epic Games wytykając błędy i podrzucając własne pomysły. Ponieważ produkcja gry dopiero co ruszyła, więc jej premiera nie nastąpi zbyt szybko i trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Jeśli chodzi o kwestie pieniężne, to Epic chce zarabiać pośrednicząc w sprzedaży modyfikacji i usprawnień wykonanych przez niezależnych twórców. Ci będą mogli swoje dzieła umieszczać w specjalnie przygotowanym sklepie, a zyski z ich sprzedaży będą dzielone pomiędzy Epic i ich autorów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Ciekawy pomysl (autor: rookie | data: 9/05/14 | godz.: 13:52)
  Oby byl to rzeczywiście powrót do korzeni - najlepiej odświeżone najlepsze mapy z UT99 i UT2k4. Zachowanie dobrej grywalności wraz z nowym engine moga zdzialac cuda.

  P.S. Silnik UE4 jest mocno skalowalny wiec na pewno pojda w strone malych wymagan minimalnych (integry, a takze by poszlo na PS3/X360) i duuuzych wymagań zalecanych - w tym modelu biznesowym muszą mieć ogromna liczbę graczy by osiagnac oczekiwany zysk.


 2. Luzik (autor: loccothan | data: 9/05/14 | godz.: 21:18)
  Wiadomo mi było że cos się święci z UT od 2 tygodni ponad ;-) Dokładnie odkąd dałem Posty na UE4 Tech Demo -> był tam UE4_MP_Demo i zauważyłem grając chwilę że nurt jest typowo UT. Ogółem fajnie że F2P

 3. ... (autor: Elektron | data: 13/05/14 | godz.: 00:03)
  wg mnie powinni w nowym UT znacząco uwalić te wszystkie dodatki z masą pojazdów, gdzie najlepszy jest ten kto ma fart i wskoczy do autka wypas, które akurat się zespawnowało obok niego, a nie ten co ma najwieksze umiejętności. DM i CTF powinno być podstawą. UT3 właśnie przez ten miszmasz różności zdechło, bo DM wcale nie był taki zły. Ludzie rozpiechrzli się na różne tryby i tak naprawdę po wejściu nie było z kim grać ani na jednym trybie ani na innych, wszędzie pojedyncze niedobitki. DM i CTF na UT99 i UT2004 to była poezja. Te czasy jak kradniesz flagę, ubijasz 3 przeciwników w bazie i spierdzielasz z hp=1 unikając gradu kul ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.