Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 12 maja 2014 
    

Windows Phone 8.1 zostanie udostępniony 24 czerwca bieżącego roku


Autor: Wedelek | źródło: ibtimes | 06:33
(2)
Mobilny system operacyjny WIndows Phone 8.1 przynosi masę nowości, eliminując przy tym większość wad swego poprzednika. Od dłuższego czasu można już testować nowy OS, a w tym celu musimy jedynie stać się deweloperami, co na szczęście nic nie kosztuje. Trzeba jednak pamiętać, że dostępna wersja to wciąż beta, która może nie działać w 100% prawidłowo i dlatego też jeśli wykorzystujemy telefon w pracy warto poczekać na oficjalną aktualizację, która ujrzy światło dzienne 24 czerwca bieżącego roku.

Wtedy właśnie oficjalnie Windows Phone 8.1 trafi na serwery Microsoftu. Nadmienię tylko, że osoby, które telefon nabyły u operatora mogą otrzymać aktualizację nieco później. Wszelkie zmiany poczynione w Windows Phone 8.1 szczegółowo opisaliśmy TUTAJ.

Przy okazji z opublikowanych w sieci danych dowiadujemy się, że wsparcie systemu operacyjnego Windows Phone 7.8 zakończy się 9 września bieżącego roku. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Testuje testuje (autor: Kosiarz | data: 12/05/14 | godz.: 11:14)
    i generalnie wszystko ok tylko o ile wczesniej klepniecie strzalki kilka razy zamykalo aplikacje to teraz czasem ja minimalizuje i potrafi zezrec baterie w zastraszajacym tempie. Musialem sie przestawic na ubijanie przez multitasking.

    Poza tym cud malina.


  2. k....a, 20 czerwca? Ale mają tempo! (autor: Seba78 | data: 13/05/14 | godz.: 00:48)
    Szlag mnie trafia! Mają gotowy produkt i nie udostępniają go. Wersja dla dev wcale nie jest żadną betą! Jest to dokładnie ten sam system. Jestem bardzo zadowolony z mojej nokii, ale regulacja głośności doprowadza mnie powoli białej gorączki. Nie wiem czy dotrwam do tego czerwca!

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.