Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 13 maja 2014 
    

Zainstaluj Update 1 jeśli chcesz by Windows 8.1 dostawał aktualizacje


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 13:54
(3)
Microsoft chce by jego użytkownicy korzystali z najnowszej wersji systemu operacyjnego i dlatego w dniu opublikowania Windows 8.1 Update 1 ogłoszono, że posiadacze wersji 8.1, którzy nie zainstalują poprawki będą otrzymywać kolejne aktualizacje za pośrednictwem usługi Windows Update tylko do 13 maja. Wygląda na to, że użytkownicy niezbyt się tym przejęli, bo gigant z Redmond dał im na wykonanie tej czynności kilka dodatkowych dni i obiecał, że oporni będą dostawać aktualizacje do 10 czerwca bieżącego roku. Przypomnę, że poprawka Update 1 jest całkowicie darmowa i przynosi kilka ważnych zmian.

Choćby tylko z tego powodu warto ją zainstalować. Jeśli nie chcecie korzystać z serwisu Windows Update, to możecie opisywaną poprawkę zainstalować ręcznie. Szczegółowy opis wraz z odnośnikami do niezbędnych plików znajdziecie TUTAJ.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. A nikt nie wspomina o problemach... (autor: Kenjiro | data: 13/05/14 | godz.: 16:19)
  Z zainstalowaniem tak 8.1 jak i powyższej aktualizacji.
  Zresztą w drugiej części strony MS jest opis różnych błędów pojawiających się podczas instalacji i sposobów ich naprawy, które niestety nie zawsze pomagają.


 2. ... (autor: Krotock | data: 13/05/14 | godz.: 22:39)
  Ta aktualizacja na prawdę rewolucyjna. Nie dość, że pasek zadań jest (co prawda przez chwilę po kliknięciu) widoczny w modern ui, to jeszcze aplikacje tego trybu dostały rewolucyjny przycisk X oraz minimalizacji... Ba, nawet aplikacje modern są widoczne na pasku zadań. Pomysłowość M$'u nie zna granic :) A tak na serio, to tak W8 powinien wyglądać w dzień premiery. Czekam jeszcze tylko na możliwość przywrócenia prawie klasycznego menu start. Prawie, bo będzie zawierało kafle, ale na screenach wyglądało interesująco.

 3. Dzis zalapala sie aktualizacja dla XP (autor: VP11 | data: 14/05/14 | godz.: 09:27)
  Wiec napewno jak bedzie duza grupa uzywajacych W8.1 bez update to nadal MS bezdie aktualiwoal ten system, przynajmniej te odpowiadajace za stabilnosc systemu.

  @Krotock no tak klikasz na X a aplikacja w tle dziala. Rewelacja od M$. Jak zamknac aplikacje bez jej zamkniecia.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.