Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 10 czerwca 2014 
    

Microsoft testuje własnego smartwatcha


Autor: Wedelek | źródło: Electronista | 06:03
(2)
Portal Electronista donosi, że Microsoft od kilku miesięcy testuje swój własny smartwach w warunkach "bojowych" sprawdzając jego działanie w trakcie podróży ulicami Nowego Jorku. Podobno zegarek wyglądem przypomina Gear Fit od Samsunga, ale korzysta z systemu operacyjnego Microsoftu z GUI zbudowanym w oparciu o kafelki. Jest to zapewne jakaś wersja systemu Windows Phone, okrojona z niepotrzebnych funkcji. Z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się też, ze smartwatch dysponuje modułami GPS i Bluetooth 4.0 LE.

Jeśli chodzi o zasadę jego działania, to pod tym względem urządzenie nie odbiega od konkurencji. Zegarek łączy się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth i przekazuje użytkownikowi najważniejsze dane.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ciekawe..... (autor: zgrzejan | data: 10/06/14 | godz.: 12:18)
    Ile jesteśmy w stanie przyjąć na klate elektronicznego szrotu?I ile prywatności jesteśmy w stanie oddać.Powoli życie bez gadżetów to zadanie dla skautów.Najśmieszniejsze jest to, że wschodnia EU powinna być bardziej uodporniona na propagandę.Hehehe.A tu, jak by mieli pieniążków więcej, to by pobili samych hamerykańców.Jakie było moje mocne zdziwienie widząc na zachodzie duża ilość ludzi młodych posiadających zwykłego FONA.W PL nie do pomyślenia

  2. A kasy cztery razy miej (autor: zgrzejan | data: 10/06/14 | godz.: 12:28)
    czy to nie ciekawe zjawisko?To samo produceni TV.Wszyscy są przekonani, że ze względu na koszty te faby w PL.Przykro mi was poinformować, że to nie jedyny argument.Przedewszstkim klient wschodu ,to gratka pierwszej klasy.Oczywiście ma to i plusy.Pokaża się one dużo lepiej ,jak zrobią strefe euroatlantycką

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.