Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 10 czerwca 2014 
    

CDProjekt i Techland prezentują nowe platformy streamingu gier


Autor: Wedelek | 07:12
(2)
Polscy wydawcy - CDProjekt i Techland postanowili wprowadzić nowe platformy streamingu gier. W pierwszym przypadku do sklepów GOG.com i cdp.pl dołączy usługa Galaxy powiązana z GOG i aplikacją dla komputerów PC, która będzie funkcjonować podobnie do platform Steam oraz Origin. Innymi słowy budujemy bibliotekę gier do których mamy dostęp po zalogowaniu na nasze konto. Inny pomysł ma Techland, który uruchomił usługę boxOffPlay w ramach której po opłaceniu abonamentu w wysokości 50zł (obecnie w promocji 30zł) otrzymamy dostęp do biblioteki gier Techlandu na okres miesiąca.

Oferta została skonstruowana w ten sposób, że abonament płacimy raz a gry możemy instalować na kilku komputerach. Ponadto klient pobierania i same gry zostały tak skonstruowane, że aby zacząć zabawę wystarczy pobrać 20% gry. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. GOG Galaxy > Steam, Origin (autor: 5eba | data: 10/06/14 | godz.: 11:24)
    jeśli zapewnią porządny support, to będą bezkonkurencyjni pod każdym względem.

  2. nie pod kazdym (autor: RusH | data: 10/06/14 | godz.: 17:10)
    np ilosc tytulow :/

    do wydawcow jeszcze nie trafia ze ci co chca sciagnac za nic w swiecie nie wydadza pieniedzy, wiec im DRM wisi kompletnie, walczyc musza o tych ktorym zalezy na wygodzie i czasie - ci wydadza kase jesli bedzie to szybkie i wygodne, ale jesli musza sie logowac do Steam, potem logowac do origin, poten instalowac jeszcze DWA dodatkowe DRM (w tym sandforce) zeby tylko pograc w gre EA? no sorry.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.