Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 26 czerwca 2014 
    

HTC One M7 i One M8 dostaną nową wersję Androida


Autor: Wedelek | źródło: HTC | 14:04
(1)
Wczoraj Google zapowiedział nowego Androida, który na razie znany nam jest pod nazwą "L", bo tak właśnie zwie się wersja dla deweloperów. Można śmiało założyć, że oficjalna odmiana przyjmie inną nazwę - np.: Lime Pie, jednak tego jednak w chwili obecnej nie wiemy. Pewne jest zaś to, że opisywaną wersję otrzymają smartfony HTC One M7 i One M8, czyli ubiegłoroczny i tegoroczny flagowiec od tajwańskiego producenta. W podanym oświadczeniu czytamy, że użytkownicy wymienionych telefonów dostaną nowego Androida w 90 dni od jego oficjalnej premiery co ma nastąpić pod koniec bieżącego roku.

Co ważne akcja będzie mieć charakter globalny, a nie regionalny, jak często ma to miejsce. Można zatem śmiało założyć, że przyszły rok powita posiadaczy HTC One M7 i M8 nowym Androidem. Mówię oczywiście o telefonach, które nie zostały zakupione u operatorów telefonii komórkowej, bo Ci mają nieprzyjemny nawyk wydłużania całego procesu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. kilka lat temu kupując HTC można było mieć pewność (autor: Sławekpl | data: 26/06/14 | godz.: 22:45)
    że żadnej aktualizacji nie będzie, dużo potracili klientów przez takie podejście, jednak się czegoś nauczyli i teraz wolą dmuchać na zimne, dlatego zapewne obecnie tak błyskawicznie deklarują wsparcie :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.