Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 30 czerwca 2014 
    

Nowy pad dla Android TV od Google


Autor: Wedelek | źródło: BGR | 06:43
(1)
Pod koniec ubiegłego tygodnia deweloperzy Androida posiadający smartfon Nexus 5 i drugą generację tabletu Nexus 7 otrzymali dostęp do Androida L, czyli nowej, testowej wersji "zielonego robota" od Google. Niemal natychmiast do sieci trafiły filmiki prezentujące działanie tego OSu, a także informacja o nowym kontrolerze, dedykowanym odmianie Android TV. Jego istnienie udowadniają katalogi odnalezione w SDK - "sdk\samples\android-L\androidtv\visual-game-controller\res\drawable-xxhdpi", oraz źródła do których dotarł Artem Russakovskii z Android Police. Umieścił on w sieci zdjęcie i render pokazujący jak nowy pad wygląda.

Otóż przypomina on kontroler znany z Xboksa i posiada dwa manipulatory w postaci gałek, standardowy krzyżak, trzy przyciski znane z telefonów z Androidem, oraz przyciski funkcyjne, w tym tradycyjne X, Y, A, oraz B.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Se8a (autor: Se8a | data: 30/06/14 | godz.: 20:54)
    Na szczęście umiejscowienie gałki i krzyżaka jest we właściwym miejscu ;)
    Kształt pada od X360 jest wygodny, ale komuś się coś pomyliło i zamienili te 2 miejsca ze sobą tworząc najgorszy krzyżak w historii padów konsolowych. Choć wiem że jestem z moją opinią w mniejszości, ale wadliwości krzyżaka raczej nikt mi nie odmówi.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.