Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 4 lipca 2014 
    

iPhone 6 zadebiutuje we wrześniu


Autor: Zbyszek | źródło: CNET | 23:11
(68)
Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się różnego rodzaju przecieki dotyczące kolejnej generacji smartfonów firmy Apple. Mowa o iPhone 6, który ma być wyposażony m.in. w znacznie większy, 4,7-calowy ekran, bardziej wydajny procesor i lepszy aparat oraz wodoszczelną obudowę. Następca iPhone 5S będzie miał także nowy system iOS 8. Według najnowszych informacji premiera smartfonu odbędzie się 15 września lub w tygodniu zaczynającym się 15 września, a uruchomienie sprzedaży zaplanowano na październik.

Coraz więcej informacji wskazuje takżę, że Apple nie poprzestanie na tylko jednym nowym modelu iPhone. Drugim, który zadebiutuje tego samego dnia ma być iPhone Air z 5,5-calowym ekranem, mający konkurować z tabletofonami takimi jak np. Samsung Galaxy Note.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Szykuje się nowy przełomowy patent... (autor: sean | data: 5/07/14 | godz.: 05:27)
  promień zaokrąglenia rogów wydaje się być nieco większy niż w poprzedniku.

 2. sean toż to tragedia Jasiu będzie musiał na nowo ikonki robić xD (autor: Sławekpl | data: 5/07/14 | godz.: 15:07)
  jednak Zbyszek jest zajapkofany :(

 3. wygląda... (autor: mark_d | data: 5/07/14 | godz.: 15:18)
  ...jak następca 5c a nie 5s

 4. Czemu Zbyszek zajapkowfany? :D (autor: Pider | data: 5/07/14 | godz.: 15:27)
  Ciekawe jak z bacteria w tym czymś, znając "inzynierów" apple, to będzie ultra-cienku telefon I bacteria też średniawa.. Nie mogą dać 4mm grubszego telefonu I dowalic kilkaset mah więcej :/

 5. miało być (autor: Pider | data: 5/07/14 | godz.: 15:28)
  bateria a nie bacteria :)

 6. Pider nie mogą, to nie ma być praktyczne dla użyszkodnika (autor: Sławekpl | data: 5/07/14 | godz.: 19:59)
  tylko ma mieć "emajsing" :P
  jestem ciekaw jak to będą argumentować/reklamować gdy się okaże że ekran jest dużo gorszy, aparat robi rozmazane zdjęcia (wycięto optyczną stabilizację) i prawdopodobnie z plastikową jak w tych "tandetnych" Samsungach obudową
  już przy "c" było że plastik jednak jest fantastik a teraz co? ciemniejszy wyświetlacz w trosce o oczy, ale że w słońcu nic nie widać to pikuś, dorobi się jako akcesorium osłonki przeciw słoneczne za jedyne 19,99$,
  a rozmazane zdjęcia? to przecież celowy kreatywny efekt super kosmicznej technologii uproszczonej maksymalnie, normalnie geniusz :P


 7. @Sławekpl (autor: Wedelek | data: 5/07/14 | godz.: 20:02)
  A nie przyszło Ci do głowy, że Apple to po prostu jedna z najważniejszych firm z branży IT i dlatego wszyscy redaktorzy z liczących się portali o niej piszą? Nie ma to nic wspólnego z jakimiś głębszymi uczuciami żywionymi względem Apple, co non stop sugerujesz. Zresztą o Apple piszemy na TPC dość rzadko.

  Mówiąc wprost to nie my (Zbyszek i ja) odczuwamy emocje widząc logo Apple, tylko Ty. Swoją drogą tak ostra "alergia" na jakąkolwiek firmę jest niepokojąca. Warto coś z tym zrobić nim przerodzi się w coś gorszego.


 8. @Wedelek +1 (autor: Blazakov | data: 5/07/14 | godz.: 22:22)
  ...

 9. Hm... (autor: Lucullus | data: 6/07/14 | godz.: 08:33)
  Mysle ze to fake'i... albo jakaś wariacja 5C.

 10. Mam raczej negatywne odczucie... (autor: Kenjiro | data: 6/07/14 | godz.: 11:44)
  Wszyscy użytkownicy iPhone, których znam chwalili sobie niewielkie rozmiary urządzenia, które łatwo obsługiwać jedną ręką (w przeciwieństwie do np. Samsunga). Jeśli nowe będzie dużo większe to ta grupa raczej nie skorzysta z nowej wersji.
  Z drugiej zaś strony może młodzież rzuci się na większy model tylko z powodu, że większy.


 11. iPhone 6 zadebiutuje we wrześniu (autor: Marucins | data: 6/07/14 | godz.: 12:32)
  Wyznawcy i tak będą stali w kolejkach kilak dni, tylko po to aby być pierwszym, aby pochwalić się wszystkim wkoło że są zajebiści bo mają ajFona tydzień wcześniej.

 12. Jak czytam niektórych (autor: agnus | data: 6/07/14 | godz.: 12:49)
  to na myśl przychodzi tylko jedno, tzw "bul dópy". Po co lać tyle jadu. Ja też nie lubię obnoszenia się z tym "emejzingiem" ale jest spora grupa ludzi, których to kręci i dla nich iPhone jest najlepszym telefonem, czy tam smartfonem. iPhone ma swoje zalety i smarty na Androidzie. Dla każego coś miłego :) pamiętajmy że jeden grzebie przy swoim samochodzie non stop bo ma Porsche 924 i ciągle tuninguje a ktoś inny wymienia Hyundaia co 3-4 lata i jest happy.

 13. Wedelek błędny argumen, japko to kilka produktów (autor: Sławekpl | data: 6/07/14 | godz.: 22:15)
  które można na palcach policzyć, odnieść to teraz do wszystkich innych firm produkujących sprzęt komputerowy i ich różnych rozwiązań oraz wersji
  nadal chcesz mi wmówić, że japko jest warte codziennego newsa?

  prócz tego w Polsce (a to nadal polska strona) sprzedaż tego ... (epitet) jest marginalna, czyli faktycznie osób zainteresowanych tym ... (epitet) jest bardzo mała, wręcz pomijalna na naszym rynku, dlatego japko nie chce u nas otworzyć swojego sklepu bo nie ma to uzasadnienia ekonomicznego, a ta firma jest nastawiona na zysk a nie rozemocjonowanych hipsterów

  TPC to nie mayapple na którym każda najmniejsza bzdura urasta do niesamowicie ważnego i emocjonującego wydarzenia (chyba że o czymś nie wiem)
  jeśli będę chciał się coś dowiedzieć o ich produktach to tam wejdę, tutaj szukam newsów o innych firmach

  nie tylko ja to już pisałem, zbierzcie wszystkie bzdury i bzdety z całego tygodnia i umieśćcie je w jednym newsie, to w zupełności wystarczy na ten ich "emajsing" :P

  po prostu więcej profesjonalizmu zamiast rozgłaszania wszem swoich osobistych preferencji, które nikogo z nas nie interesują


 14. Sławek, po raz kolejny bzdury pleciesz niebotyczne (autor: Wedelek | data: 6/07/14 | godz.: 22:59)
  No ale po kolei...

  "Wedelek błędny argumen, japko to kilka produktów które można na palcach policzyć, odnieść to teraz do wszystkich innych firm produkujących sprzęt komputerowy i ich różnych rozwiązań oraz wersji"
  A od kiedy to ilość jest najważniejsza? Na pustyni Sahara jest masa piasku i co z tego?

  "nadal chcesz mi wmówić, że japko jest warte codziennego newsa? "
  A kiedy ja coś takiego powiedziałem? Dana firma i jej produkty dostają tyle newsów na ile zasługują.

  "prócz tego w Polsce (a to nadal polska strona) sprzedaż tego ... (epitet) jest marginalna, czyli faktycznie osób zainteresowanych tym ... (epitet) jest bardzo mała, wręcz pomijalna na naszym rynku"
  Kolejny, bezsensowny argument. Na Ferrari czy podróż w kosmos też niewielu stać a i tak ludzie się tymi tematami interesują. Po raz kolejny wychodzi też Twoje chore, emocjonalne podejście do Apple. Ta firma coś Ci zrobiła, że tak jej nienawidzisz? Bo wiesz... to nie jest jednak normalne by dorosły człowiek pod każdym tematem o danej firmie demonstrował swoją niechęć w sposób tak impulsywny.

  "japko nie chce u nas otworzyć swojego sklepu bo nie ma to uzasadnienia ekonomicznego, a ta firma jest nastawiona na zysk a nie rozemocjonowanych hipsterów"
  A co to ma do rzeczy - ilość pisanych newsów o Apple?

  "TPC to nie mayapple na którym każda najmniejsza bzdura urasta do niesamowicie ważnego i emocjonującego wydarzenia (chyba że o czymś nie wiem)
  jeśli będę chciał się coś dowiedzieć o ich produktach to tam wejdę, tutaj szukam newsów o innych firmach"
  Wyobraź sobie, że nie jesteś na TPC jedyny. Tematy są różnorodne by nie było nudno. Jak nie lubisz tych o Apple to je po prostu ignoruj i czytaj co innego.

  "po prostu więcej profesjonalizmu zamiast rozgłaszania wszem swoich osobistych preferencji, które nikogo z nas nie interesują"
  Zacytuję klasyk/złotą myśl: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"


 15. @Sławekpl (autor: Mav | data: 7/07/14 | godz.: 00:05)
  Zgadzam się z Wedelkiem - faktycznie, Twoja applofobia nadaje się już chyba do leczenia. ;) Ja również za tą firmą nie przepadam, ale newsy o niej od czasu do czasu chętnie czytam. Ciebie zaś nikt nie zmusza, więc po co pod każdym applowym newsem wylewasz żółć zamiast zwyczajnie go pominąć? Żyj i daj żyć innym zamiast nawracać wszystkich na swój światopogląd.

 16. Wedelek i co, że czegoś klepią dużo to jest argument by o tym (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 00:11)
  pisać co rusz? większej bzdury nie czytałem w necie, o tym jakie są podzespoły pisze się raz, a nie co kilka dni,
  na fanbojowskiej stronie możesz się rozpisywać po kilkanaście razy o tym samym,
  a my mamy - że pokazali coś, jednak będzie tak, a może tak, ale nie wiadomo, jakiś fragment zdjęcia, niepotwierdzona specyfikacja, cena w chinach, cena w stanach, cena w Polsce, sprzedali w chinach tyle, sprzedali w stanach tyle, mają tyle procent rynku, aktualizacja tego, tamtego, jeszcze czegoś

  Intel też produkuje w milionach sztuk ale o nim nie ma kilku w tygodniu newsów - może to Cię naprowadzi na bezsens tego argumentu

  słowa - "chory", "psycholog" coś chcesz mi dać do zrozumienia? jakaś podprogowa sugestia abym odpuścił temat bo to się odbija na Twoim zdrowiu?
  bo jeśli to adresujesz do mnie to nie trafiłeś, na mnie takie płytkie zagrywki nie działają, już to Tobie przy poprzedniej takiej dyskusji udowodniłem gdy ze wstydu chciałeś skasować cały wątek w tym swoje komentarze bo nie zapanowałeś nad emocjami i zacząłeś łaciną bluzgać, teraz również się zagalopujesz i będziesz później to samo chciał zrobić?
  pozostaje mi tylko zacytować wpisane przez Ciebie słowa
  "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz"


 17. Oj Sławku, Sławku... (autor: Wedelek | data: 7/07/14 | godz.: 00:37)
  "pisać co rusz? większej bzdury nie czytałem w necie, o tym jakie są podzespoły pisze się raz, a nie co kilka dni,
  na fanbojowskiej stronie możesz się rozpisywać po kilkanaście razy o tym samym,
  a my mamy - że pokazali coś, jednak będzie tak, a może tak, ale nie wiadomo, jakiś fragment zdjęcia, niepotwierdzona specyfikacja, cena w chinach, cena w stanach, cena w Polsce, sprzedali w chinach tyle, sprzedali w stanach tyle, mają tyle procent rynku, aktualizacja tego, tamtego, jeszcze czegoś"

  No bo przecież nie piszemy wielokrotnie o tych samych kartach graficznych, procesorach, gadgetach, smartfonach i innych duperelach... No oczywiście że nie, a przypadki takie jak te poniżej to tylko fatamorgana czy inna, zbiorowa halucynacja:) Jaaasne.

  http://twojepc.pl/...e-specyfikacja-i-zdjecia.html
  http://twojepc.pl/...artfona-Samsung-Galaxy-F.html
  http://twojepc.pl/...o-rozdzielczosci-Quad-HD.html

  "Intel też produkuje w milionach sztuk ale o nim nie ma kilku w tygodniu newsów - może to Cię naprowadzi na bezsens tego argumentu"
  Zdarzało się, tak jak w przypadku Nvidii, AMD, LG, HTC czy Samsunga...

  "słowa - "chory", "psycholog" coś chcesz mi dać do zrozumienia? jakaś podprogowa sugestia abym odpuścił temat bo to się odbija na Twoim zdrowiu?"
  Jeśli pytasz mnie o zdanie, to ja bym Cię wysłał do psychologa, bo jeszcze któregoś dnia na zawał umrzesz widząc logo Apple... A jeśli o mnie chodzi, to chwała niebiosom nie mam takowych zapędów i z zaciekawieniem oglądam nowe produkty Intela, której to firmy osobiście nie lubię ze względu na stosowane przez nią praktyki. Ba, nawet kupuję procesory Intela, bo uważam je za bardzo dobre i nie mam z tym najmniejszego problemu.

  "bo jeśli to adresujesz do mnie to nie trafiłeś, na mnie takie płytkie zagrywki nie działają, już to Tobie przy poprzedniej takiej dyskusji udowodniłem gdy ze wstydu chciałeś skasować cały wątek w tym swoje komentarze bo nie zapanowałeś nad emocjami i zacząłeś łaciną bluzgać, teraz również się zagalopujesz i będziesz później to samo chciał zrobić?"
  Dyskusję chciałem wykasować, bo zrobił się burdel (taaaka długa dyskusja) nie na temat, ale ostatecznie po Twym sprzeciwie wycofałem się z tego pomysłu widząc, że nie podzielasz mego zdania w tej kwestii - myślałem, że rozumiesz moje przesłanki, ale jak widać myliłem się. Nie bluzgałem, nie ubliżałem Ci, a osobą, która zachowywała się impulsywnie byłeś Ty. Zresztą tamtą dyskusję zakończyłem z prostego powodu - nie chciałem wywoływać większej wojny widząc, że Ty i tak wiesz swoje... A wstydu to nie czułem i nie czuję no bo niby dlaczego? Nie popisuję się też stosując wyszukiwane słownictwo by pognębić adwersarza i staram się unikać słów o nacechowaniu pejoratywnym w stosunku do rozmówcy, w czym Ty z kolei się lubowałeś. No ale to nie pora i miejsce na osobiste wycieczki. Nie uważasz?

  Proponuję na tym zakończyć tę jałową dyskusję - rób co chcesz. Jak przesadzisz, to DYD Cię usadzi. Ja jestem tu już tylko użytkownikiem, tak jak i Ty.


 18. a widzisz daty tych newsów co wklepałeś? (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 01:44)
  19 maja, 13 czerwca, 18 czerwca to ile wychodzi na tydzień? od maja? nawet nie jeden
  to teraz przejrzyj archiwum i zobacz ile w tym samym czasie naprodukowałeś tekstów powiązanych z japkiem, a nawet o tym samym produkcie
  nadal nie dostrzegasz różnicy? cholercia takiej wielkiej belki nie widzisz???
  przestań mi wkładać słowa których nie użyłem i nie użyję nigdy, już to wcześniej próbowałeś zrobić i się nie udało, nadal się nie nauczyłeś, że w przeciwieństwie do Ciebie mnie kompletnie emocje nie ponoszą, nie mam pojęcia skąd takie pomysły się Tobie biorą, pewnie z braku argumentów i osobistych odczuć, bo jak udowodniłem powyżej i wielokrotnie wcześniej jesteś fanem japka i masz klapki na oczach, ja ich ściągać Tobie nie mam zamiaru ale jak klepałeś newsy co rusz o tym samym to oczywiście mam prawo to skomentować, że jako czytelnik TPC takie obwieszczanie wszem i wobec osobistych preferencji mi nie pasuje
  teraz jasne?
  a DYD nie ma za co mnie usadzić, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja pewnych granic nigdy nie przekroczę, gdyż ja mam zasady, słowo którego nie masz w słowniku lub zapomniałeś o nim gdy założyłeś japkowe okulary
  wpisywałeś obelgi i dlatego chciałeś skasować (mam zacytować?), a nie dlatego że dyskusja była off-topic co zresztą jest normą pod większością komentarzy nie tylko na TPC


 19. @11 Marucins (autor: d3k | data: 7/07/14 | godz.: 08:26)
  Nie stoja po to by pochwalic sie ze maja iphona wczesniej czy ze sa zajebisci tylko tak jak na zlotach pogadac z osobami o podobnym zainteresowaniach i poznac nowych ludzi, a przy okazji kupic nowa zabawke.

 20. @Sławek (autor: Wedelek | data: 7/07/14 | godz.: 13:24)
  Tak, tak, cały czas pokazujesz jak świetnie panujesz nad emocjami. Mhm... Poza tym tylko tutaj zgadzają się ze mną Mav, Blazakov, oraz agnus, więc... Miast straszyć to daj linka, choć wątpię by kogoś Twoje wywody interesowały. Wszyscy od dawna wiemy, że masz manię na punkcie Apple, tylko nie wiadomo czemu nas męczysz swoimi wywodami na ten temat.

  " 19 maja, 13 czerwca, 18 czerwca to ile wychodzi na tydzień? od maja? nawet nie jeden
  to teraz przejrzyj archiwum i zobacz ile w tym samym czasie naprodukowałeś tekstów powiązanych z japkiem, a nawet o tym samym produkcie "

  Proszę bardzo - lista wszystkich tematów o Apple z ostatnich trzech miesięcy (chyba nic nie przeoczyłem). Tych o Samsungu, AMD, Nvidii, Intelu i innych liczyć ani myślę, ale jest ich dużo. Policzyłem też udział newsów o Apple we wszystkich newsach ogółem i w nawiasie napisałem czego dotyczyły. Nadal podtrzymujesz swoją tezę?

  Czerwiec (167 artykułów - ok 17% stanowią newsy o Apple)

  http://twojepc.pl/...nych-z-Mac-OS-X-Yosemite.html (MacOS)
  http://twojepc.pl/...owania-Swift-i-API-Metal.html (Konferencja Apple)
  http://twojepc.pl/...yscy-z-niego-skorzystaja.html (iOS - plotka)
  http://twojepc.pl/...rezygnuje-ze-zlacza-jack.html (Apple - plotka)
  http://twojepc.pl/...wa-produkcja-iPada-Air-2.html (iPad - plotka)
  http://twojepc.pl/...omputerow-z-rodziny-iMac.html (MacOS)
  http://twojepc.pl/...iany-wadliwych-ladowarek.html (Ładowarki)
  http://twojepc.pl/...le-tnie-ceny-iPoda-Touch.html (iPod Touch)
  http://twojepc.pl/...rodukcja-nowych-iPhoneow.html (iPhone - plotka)
  http://twojepc.pl/...ore-kupily-Surface-Pro-3.html (Inicjatywa MS, w zasadzie to nie liczy się do %)

  Maj (169 artykułów, - Apple ok 3%)

  http://twojepc.pl/...-z-poziomu-smartfona-iOS.html (tego newsa pisał DYD, nie jest to jednak news o Apple, więc nie wliczam do %)
  http://twojepc.pl/...pple-kupuje-firme-LuxVue.html (kupno firmy)
  http://twojepc.pl/...anu-przez-dwie-aplikacje.html (iOS - plotka)
  http://twojepc.pl/...bedzie-wygladac-iPhone-6.html (iPhone - plotka)
  http://twojepc.pl/...kupuje-Beats-Electronics.html (kupno firmy)
  http://twojepc.pl/...na-konferencje-WWDC-2014.html (konferencja)

  Kwiecień (169 artykułów - Apple ok 2,4%)

  http://twojepc.pl/...-dane-debiutuje-w-Polsce.html (premiera nowego iPhone'a)
  http://twojepc.pl/...-drugi-kwartal-2014-roku.html (wyniki finansowe)
  http://twojepc.pl/...-siedzibe-Apple-Campus-2.html (siedziba firmy)
  http://twojepc.pl/...gary-procesorow-o-100MHz.html (MacBook Air - nowa oferta)


 21. oczywiście, nawet mam niezły ubaw (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 14:34)
  jak co rusz wymyślasz jakiś argument który obalam
  duża firma, duża sprzedaż, ilość postów - 2 na tydzień a podpierałeś się wcześniej Samsungiem gdzie nawet pół na tydzień nie wyszło a mają dużo więcej produktów i sprzedają więcej niż japko
  a ile osób przeczytało tego newsa? ile osób ogólnie czyta newsy na TPC a ile komentuje? naprawdę tylko na tyle Cię stać?
  myślałem że jesteś bardziej kreatywny, cóż widać byłem w błędzie ;)


 22. @Wedelek (autor: mikay | data: 7/07/14 | godz.: 15:04)
  Daruj sobie. Szkoda niepotrzebnych nerwów :) Chyba, że masz zapędy masochistyczne :)

 23. @upy (autor: PrEzi | data: 7/07/14 | godz.: 15:14)
  Normalnie jak przekupki na targu, albo jak stare baby w przychodni licytujace sie ktora jest bardziej chora i jakie to juz choroby przezyla ;-)

 24. zlozmy sie na iPhona dla Slawka (autor: detox | data: 7/07/14 | godz.: 16:04)
  zyskamy spokoj i kolejnego szczesliwego posiadaczego tego wspanialego sprzetu ktory zacznie doceniac jakosc :))
  Slawek, gdzie mam przelac swoich pare groszy?


 25. detox jak masz nadmiar kasy to przelej (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 17:07)
  na Warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka :)
  bo chyba nie życzysz mi bąbli na rękach? a takiej reakcji psychosomatycznej się spodziewam jakbym to to wziął do rąk xD


 26. powiem ci Slawet w sekrecie, ze chyba rozumiem to uczucie... (autor: detox | data: 7/07/14 | godz.: 17:40)
  to jest po prostu nostalgia..za czyms co nieuchwytne, czego bardzo pragniemy ale mozemy miec..
  To tak jak westchnienia chlopaka z przedmiescia do pieknej dziewczyny z bogatej dzielnicy. :)
  Wie, ze jest poza jego zasiegiem, poniewaz sie podoba, poswiadomie ratuje psychike wzbudzajac do niej niechec, szuka wszelkich sposobow by sobie ja obrzydzic, coz, od milosci do nienawisci jest krotka droga :))))
  Lepiej juz nienawidziec niz miec niespelnione nadzieje... i cierpiec...


 27. detox a wiesz że jak jakimś cudem się Tobie uda wyrwać (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 18:09)
  taką laskę, to się okazuje że wzdychałeś do plakatu, bo nawet całego zdania nie umie sklecić poprawnie, a pod drogą tapetą jest tak samo pospolita i ma wady jak wszystkie, a jak będziesz miał pecha to się może okazać że wzdychałeś do kolesia hahaha

  i takie właśnie jest japko, jak transwestyta
  wszystkie pięknie ładnie a tu .... xD


 28. Slawek (autor: detox | data: 7/07/14 | godz.: 19:25)
  " a pod drogą tapetą jest tak samo pospolita i ma wady jak wszystkie "

  no nie, iPhona nawet po roku czy dluzej uzytkowania, mozesz sprzedac za rozsadna cene, sprobuj tak z flagowcem Samsunga czy innego producenta.
  ktos bliski probowal tak to doszedl do wniosku, ze lepiej dac sobie spokoj bo nic nie zarobi na tym.

  a to japko to twoje podswiadome marzenie, tak twierdzi przynajmniej Freud :)))


 29. Jakie statsy ma ten news? (autor: daver | data: 7/07/14 | godz.: 20:21)
  Dam sobie lapke uciac, ze dzieki Slawkowi byl to najbardziej dochodowy news weekendu. Long story short, o Apple i iDewajsach warto pisac. Zbyszku, czyn swoja powinnosc bo konkurencja juz donosi o kolorystyce w jakiej bedzie oferowany ajfon szosty!one111 http://www.neowin.net/...how-up-in-multiple-colors

  /Nioch, nioch.


 30. detox Freud był naćpany valium i chciał przelecieć swoją matkę :P (autor: Sławekpl | data: 7/07/14 | godz.: 21:17)
  jego teorie mają niewiele wspólnego z rzeczywistością
  to właśnie jest bezsens kupowania drogich telefonów, nie oferują niczego więcej ponad te zdecydowanie tańsze a często nawet znacznie mniej (dual-SIM) topowy Samsung ani japko czy Sony lub inny flagowiec wyceniony znacznie powyżej swojej realnej wartości mnie nie interesuje
  już to nie raz pisałem, mam zwykły telefon, bez żadnego badziewnego i zacinającego się systemu, bateria wytrzymuje przeszło tydzień, ładuje się w pół godziny, i nie muszę się bać że mu się coś stanie albo że komuś się do rąk przyklei


 31. " chciał przelecieć swoją matkę " (autor: detox | data: 7/07/14 | godz.: 22:28)
  ty tu Slawek lepiej nic nie pisz w ten desen co bys chcial zrobic z iPhonem bo mozesz zasiac zgorszenie :D)).
  Na iPhona modny jest podryw, idziesz dajmy na to do Starboxa, saczysz kawusie a na stoliku kladziesz swojego iPhona, po czym robisz cos takiego, podobno zadna dziewczyna sie nie oprze :) :
  http://www.youtube.com/...;feature=player_embedded
  Jaki inny system ma takie mozliwosci, i on sie naprawde nie zacina ;)


 32. detox trzeba mieć popalony kwasem przełyk aby pić (autor: Sławekpl | data: 8/07/14 | godz.: 09:10)
  kawę w Starbucksie, tak ohydnej kawy jeszcze w życiu nie piłem, jako że co do kawy mam wysokie wymagania dziewczyna której ta lura smakuje też by miała u mnie niskie noty :E
  co bym chciał zrobić ... mam w domu sprzęt w którym by się zmieścił nawet mógłbym później bez obaw lizolem to miejsce zdezynfekować :)
  oczywiście bym tego nie zrobił aż tyle kasy nie mam, trafiłby się pewnie jakiś napalony hipsterek któremu ten badziew by się wcisnęło na alledrogo :P


 33. to sie nie znasz Slawek (autor: detox | data: 8/07/14 | godz.: 13:12)
  tam serwuja jedna z lepszych kaw, maja sprawdzonych od lat dostawcow ziaren z ameryki pld. ktora slynie z wysokich gatunkowo, delikatnych w smaku kaw, arabica nie tansza i gorsza robusta. W Kostaryce jest ustawowy zakaz nawet uprawy tej tanszej, podloze wulkaniczne i mikroklimat, to decyduje o jakosci i smaku. .czyli pudlo, nie znasz sie :D)
  Nie mow mi tylko, ze doznania jazdy w trabancie sa takie same jak w porsche ;))), telefon na 2 karty to jakis prosty budzetowiec :) . Ktos kto nie zna doznan jazdy na szybkim sportowym samochodzie, nie zrozumie czym ona jest :)


 34. detox jak pojedziesz na tą Kostarykę oraz np. do Kolumbii (autor: Sławekpl | data: 8/07/14 | godz.: 16:09)
  plus kilka innych miejsc i spróbujesz sam jaka jest różnica to wrócimy do tematu gdzie są dobre ziemie, klimat i dobre odmiany kawy
  jeśli znasz to tylko z opowiadań albo tego co w knajpie sprzedawca na ściemniał to na chwilę obecną nie mamy o czym pisać (w temacie kawy)
  a Starbucks puki będzie robić cappuccino czy latte z mleka UHT może wsadzić swoje napary do ... zlewu, oraz te badziewne ekspresy ze zbyt niskim ciśnieniem, wiesz choć ile czasu powinno się parzyć kawę i pod jakim ciśnieniem w ekspresie? może gugiel Tobie podpowie ;)
  mieszkałem we Włoszech nauczyli mnie co nie co o kawie i jak się ją powinno przyrządzać
  czyli nie tylko na kawie się nie znasz, na telefonach również, zobacz cenę HTC z dual-SIM i porównaj ją do wersji na jedną kartę - piszę o flagowym aktualnym modelu tego producenta
  HTC One tanim badziewiem, dobre sobie, chyba dla Kulczyka :P
  a choć siedziałeś w jakimś lambo czy Ferrari? bo o jazdę się nie pytam, znam odpowiedź :E


 35. sluze pomoca: (autor: detox | data: 8/07/14 | godz.: 20:48)
  http://www.flemming-cafe.pl/...z-chcial-pic-innej/

  takim koneserem kaw jak ja Slawek przegrywasz w przebiegach, o kawie wiem wszystko ;) i ciut wiecej :D

  Oczywiscie sa inne miejsc agdzie udaje sie swietna kawa, slynna Kopi Luwac etc. czy kawa z Azji. ale te delikatne o aksamitnym smaku kawy pochodza wlasnie z Ameryki Pld. , mikroklimat na ktory sklada sie wulkaniczne podloze, tern gorzysty gdzie ziarna dluzej dojrzewaja, akcent ekologiczny, w tkaich miejscahc nie da sie stosowac nowoczesnrog rolictwa, filozofia Fair trade etc.
  Co do Starbucksa zamow sobie teraz latem frappuccino korzenne, przejrzyj newsy np. z twojepc.pl na iPadzie air i powiedz sobie w duchu la dolce vita ;))))


 36. najlepsze kawy: (autor: detox | data: 8/07/14 | godz.: 20:52)
  http://www.flemming-cafe.pl/...taryka-tarrazu.aspx

  http://www.kolumbia.travel/...sz-chcial-pic-innej/


 37. Slawek, kawe z Kostaryki pijam czesto :) (autor: detox | data: 8/07/14 | godz.: 21:04)
  jest tak delikatna,z e mozna wziac cale ziarko i zuc jak landrynka ze spora przyjemnoscia, nie istnieje problem obrzydliwych fusow z tanich lur sprzedawanych w Polsce. I sprawa najwazniejsza Slawek, to kawy uprawiane na bogatym podlozu przerabiane w sposob naturalny, to kawa ekologiczna. Jej smak jest nieporownywalnie lepszy od tych uprawianych i przetwarzanych przemyslowo i udzialem chemii.
  Powinna byc zmielona przed uzycie, najlepiej recznym mlynkiem i zaparzona metoda cisnieniowa, sprawa jasna/
  HTC flagowca nawet kiedys chcialem kupic ale uznalem, ze to nie jest to czego szukam, nie najwyzsza jakosc chodz dobry. Rzecz gustu. No i ten android, dzieki postoje.


 38. ahahah, ten watek ma potencjal (autor: daver | data: 8/07/14 | godz.: 22:26)
  http://goo.gl/atDZ8r

 39. detox jakbym przeczytał wiki, czyli gugiel nie pomógł (autor: Sławekpl | data: 8/07/14 | godz.: 23:45)
  nie odpowiedziałeś ile czasu powinno się parzyć kawę, a to są podstawy których smakosz nie musi szukać nigdzie gdyż je zna
  jakoś nie jestem zaskoczony, Starbucks nie wszystko opisuje na swoich stronach, a kreatywny marketing czyli nabijanie w butelkę mają na równi opanowany z japkiem :E
  nie jestem zaskoczony również, że postanowiłeś przekopiować ze strony sklepu ulotkę reklamową, tylko kto się na to nabiera? (wiem, pytanie retoryczne, znam odpowiedź ... kto? to proste ... Ty :E)
  a może choć wiesz czym się wyróżnia indonezyjska kawa? a pieczęć Bio coś mówi? jaki ma zapach biała kawa? jak długo palona kawa zachowuje swój pełen bukiet?
  jeśli nie, to taki z Ciebie barista/znawca/smakosz (do wyboru) jak ze mnie primabalerina xD


 40. @detox (autor: Wedelek | data: 9/07/14 | godz.: 00:10)
  Daj spokój. Wszechogarniający, wszechwiedzący i nieomylny Sławek i tak wie lepiej od Ciebie co dobre i co masz lubić. No a poza tym popełniłeś naczelny błąd - nie przyznałeś wszem i wobec, że Apple to zło wcielone, a Jobs to diabła kumoter. Jak mogłeś!?

 41. Wedelek pierwszy raz się muszę z Tobą zgodzić w sprawie japka (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 01:39)
  ja aż tak dosadny nigdy nie byłem, ale jakbym chciał, to lepiej bym tego nie ujął
  jak rozumiem mogę Cię cytować ;)


 42. tylko, ze Wedelek zacytowal ciebie Slawek (autor: detox | data: 9/07/14 | godz.: 02:47)
  wlasnie to wyzje potwierdziles..: " jakbym chciał, to lepiej bym tego nie ujął"
  mat :)


 43. detox doprawdy? to przekopiuj i wklej moje słowa (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 04:47)
  w których tak jednoznacznie się wyrażam o japku jak Wedelek
  i gdzie teraz jest ten Twój mat? pionki pouciekały kurcgalopkiem, wieża się stoczyła, a król z królową pogalopowali na koniach w siną dal xD
  masz tą samą przypadłość co jeszcze kilka znanych mi osób (nie będę pokazywał palcem), czytasz to co chcesz przeczytać, a nie, to co jest wpisane

  swoją drogą nigdy bym nie posądził Wedelka o taki obiektywizm, jednak moje komentarze na coś się przydały :)


 44. detox "chciał" nie oznacza jeszcze że to zrobię, a już na pewno (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 04:53)
  nie oznacza, że to zrobiłem
  "kozi róg" coś Tobie mówi? beee beee :))))))


 45. aby zakończyć ten już żenujący pokaz umiejętności czytania (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 05:28)
  ze zrozumienie...
  Wedelek przytocz mnie, gdzie wpisuję co kto powinien używać, bo ja sobie nie przypominam by takie czy nawet podobne słowa wstukały moje palce, za to pod moim adresem kierowano słowa w których jednoznaczne było stwierdzenie jaki sprzęt powinienem sobie sprawić - czyli polubić
  rozumiem, że naginanie rzeczywistości które japko zwykło na użyszkodnikach swojego sprzętu trenować się Tobie udzieliło, pomijając dobry smak, zachowaj odrobinę rozsądku, choćby z czystej przyzwoitości
  miłego dnia


 46. Jak chcesz (autor: myszon | data: 9/07/14 | godz.: 08:05)
  mogę ci przypomnieć kłamstwa, które co jakiś czas próbujesz pisać pod newsami o Apple. Ostatnio było o rzekomym wielokrotnym porażeniu prądem.

 47. Slawek nie filozofuj :) (autor: detox | data: 9/07/14 | godz.: 11:45)
  gdybys chcial to znacyz gdybys ujal to tak jak naleyz dosadnie a wiec najbardziej oddajac sedno sprawy, czyli potwierdzasz, ze Wedelek napisal prawde ;))).
  I nie ma co tu kombinowac, zebyc sie wiem jak kombinowal zawsze ci wyjdzie, ze kon ma 4 nogi :D)

  Problem plega na tym, ze dobry smartfon to jego system operacyjny a IOS chodz nie jest doskonaly, co jes tna tej ziemi?, sprawuje sie naprawde doskonale i w pakiecie mamy prawo do darmowej aktualizacji nowszego systemu, a ta jest regularnie udostepniana.
  Tak, ze Slawek przemysl to jeszcze :))))

  Co do kawy, twoje pytania o zas jej parzenia sa nie na miejscu przy odpowiednim sprzecie i umiejetnosci jej zaparzenia co nie ejst niczym trudnym. Niestety te lepsze sporo kosztuja ale za jakosc jak wiesz trzeba zaplacic :):
  http://www.skapiec.pl/...r/_3684_0_0_0_0_0_0_0_0_0

  szach mat :D)
  ps. pogodz sie z tym :)


 48. myszon to sprawdź co donosiły serwisy które zacytowałem (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 13:38)
  detox - za chciecia się nie rozlicza, tylko za fakt, więc daruj sobie tą kreatywność, bo jak już wielokrotnie pisałem, ja pewnych słów nie użyję, ale miło mi jak adwersarz dochodzi sam do jedynych słusznych wniosków :)
  kawa - pytania były konkretne - czyli nie znasz odpowiedzi, jakoś nie jestem zaskoczony...


 49. @Sławek (autor: Wedelek | data: 9/07/14 | godz.: 15:49)
  Sprawdź w słowniku pojęcia ironia i sarkazm, a potem z łaski swojej zrób coś dla nas i naucz się ignorować newsy o Apple nie klikając w nie. Po prostu ich nie czytaj.

 50. czegos tu nie rozumiesz Slawek (autor: detox | data: 9/07/14 | godz.: 15:51)
  nie chodzi o to czy pewnych slow uzyjesz czy nie tylko o to co naprawde o czyms myslisz, prawda?, potwierdziles to co napisal przedmowca chodz inaczej bys sie wyrazil, merytorycznie myslales to samo.
  i nie zaprzeczaj:
  "Wedelek pierwszy raz się muszę z Tobą zgodzić w sprawie japka
  ja aż tak dosadny nigdy nie byłem, ale jakbym chciał, to lepiej bym tego nie ujął"
  nie jestes tka dosadny bo masz inny charakter ale myslisz wlasnie tak.

  mat ;)

  co do kawy masz konkret jak juz nabedziesz odpowiednie urzadzenie:
  http://barwysmaku.blogspot.com/...popenianych.html

  jak bym chcial to lepiej bym tego nie ujal :))))


 51. Sławku, cytuję: (autor: myszon | data: 9/07/14 | godz.: 17:08)
  "myszon akurat dwa były otrąbione na cały świat (autor: Sławekpl | data: 16/06/14 | godz.: 18:42)
  wyklikaj w google, Ty szukasz potwierdzenia, ja nie muszę, pamiętam"

  i zaraz potem:

  "myszon, Adex1234 nie chce mnie się ani sprawdzać (autor: Sławekpl | data: 17/06/14 | godz.: 16:28)
  ani szukać, są ciekawsze tematy niż japko [...]"

  Także gówno a nie podałeś źródła. Znów kłamiesz.


 52. myszon - masz otrąbione wypadki i opisane? (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 18:35)
  konkretnie, masz czy nie?
  jeśli są to gdzie niby jest kłamstwo?

  detox
  naucz się odpowiadać na proste pytania zamiast zmyślać i kreować rzeczywistość, nie potrafisz już normalnie żyć tylko w świecie zajapkowanej fantazji,
  ja piszę tutaj, konkretnie a nie podpieram się tekstami, jak już coś znalazłeś w sieci to przeczytaj i odpowiedź, to nie jest żadna filozofia, chyba że nawet na tyle Cię nie stać...

  Wedelek
  kolejny raz, przecież to jest już żenujące
  Ty możesz być ironiczny, ale jak ja wpiszę w ten sam deseń to tragedia
  naprawdę aż tak źle z Tobą?
  polecam jeszcze sprawdzić sardoniczną uwagę


 53. były dwa obtrąbione przypadki (autor: myszon | data: 9/07/14 | godz.: 20:01)
  w jednym ktoś był porażony podrabianą ładowarką a w drugim ktoś był porażony prądem i nie byli w stanie dowieść czym. A ty oczywiście napisałeś że ładowarki Apple zabijają ludzi. Także zero faktów z twojej strony za to dużo wymysłów.

 54. Slawek, skoro juz udzielasz dobrych rad to i ja ci dam jedna (autor: detox | data: 9/07/14 | godz.: 20:31)
  zanim zaczniesz innych pouczac zastanow sie najpierw nad soba, i nie insynuuj czegos czego ktos nie zrobil czy nie powiedzial, ok?

 55. detox jakie to symptomatyczne (autor: Sławekpl | data: 9/07/14 | godz.: 22:31)
  nie umiesz odpowiedzieć to zaczynasz obrażać albo insynuować jakieś bzdury, lekarzu lecz się sam
  na które pytanie na temat kawy odpowiedziałeś? jakoś nie widzę w tekście na żadne odpowiedzi

  myszon - wypadki - dwa - liczba mnoga - wystarczy, jeszcze dochodzą pożary, na pewno nie jest to powód by używać dalej taką ładowarkę na której przez kilka lat producent oszczędzał a gdy sprawa stałą się głośna wolał je wymienić niż czekać na proces


 56. ja się poddaję (autor: myszon | data: 9/07/14 | godz.: 23:19)
  naprawdę nie rozumiesz co do ciebie piszę?

 57. Slawek, dzieciak jestes, chcesz mnie czasem parzenia kawy zagiac? (autor: detox | data: 9/07/14 | godz.: 23:38)
  z japkofobii sie lecz bo ewidentnie masz z tym problem. O tym byl ten watek jakbys zapomnial.

 58. detox krótka piłka - odpowiesz czy nie? (autor: Sławekpl | data: 10/07/14 | godz.: 05:08)
  jeśli nie to po co te dalsze tematy? z braku wiedzy myślisz że zmienisz temat i ja to podejmę? nie, bo to nie ma sensu
  wyskoczyłeś sam z kawą to się popisz co o niej wiesz,
  do mnie masz pretensję, że kontynuuję wątek który sam rozpocząłeś? a w domu wszyscy zdrowi?


 59. pomysl troche Slawek (autor: detox | data: 10/07/14 | godz.: 14:10)
  juz bym milion razy mogl ci odpowiedziec a w zasadzie potwierdzic co juz wiem na temat parzenia, natomiast nie bedziesz kogos przepytywal z pierdol jak ucznia, a odpowiedz brzmi: to zalezy jaka chcesz pic kawe.
  mozesz sobie zaparzyc po turecku, metoda tradycyjna lub swietnym urzadzeniem DeLonghi, nawet zamiescilem wyzej instrukcje jak uniknac bledow uzywajac je, wiec jaki masz problem poza japkiem?


 60. to ten link: (autor: detox | data: 10/07/14 | godz.: 14:20)
  http://barwysmaku.blogspot.com/...popenianych.html

 61. detox czyli nie wiesz, proste (autor: Sławekpl | data: 10/07/14 | godz.: 17:16)
  zadałem konkretne pytanie podając sposób parzenia, więc po gwizdek się rozdrabniasz? znów aby zmienić temat, pracujesz na Wiejskiej, że tak cały czas wykręcasz się od odpowiedzi, czy też jest dla Ciebie abstrakcją kompletną przyznać się że czegoś nie wiesz
  teraz się nie dziwię że w sprawie japłek tak samo nie umiesz odpowiedzieć skoro na proste pytanie wijesz się i kręcisz jak diabeł polewany święconą wodą, zaznaczam - sam poruszyłeś temat, na przyszłość nie zaczynaj tematu jeśli go nie znasz
  ja nie będę czytał stron które podajesz,
  ale jak widzę nawet tam nie znalazłeś odpowiedzi "szpecu" :P


 62. niech ci bedzie, ze nie wiem a ty wszystko wiesz (autor: detox | data: 10/07/14 | godz.: 19:57)
  albo czytac nie potrafisz bo 2 razy wklejam lub nie rozumiesz problemu co to znaczy najlepsza kawa, od czego efekt finalny bedzie zalezec ?, na co skladac sie bedzie kilka czynnikow, nawet stopien zmielenia czy temperatura parzenia, nie mowiac o gatunku kawy i oczywiscie maszynie na jakiej zaparzysz. Naprawde nie rozumiesz, ze nie ma jedej prostej odpowiedzi?

 63. detox, nie nie wiem wszystkiego (autor: Sławekpl | data: 11/07/14 | godz.: 02:43)
  ale jest dosłownie kilka tematów którymi się interesuję i je zgłębiłem dokładnie, jak zauważysz na TPC w niektórych tematach się wcale nie wypowiadam z prostej przyczyny jak mam wpisywać bzdury to nie widzę w tym sensu, ewentualnie się zapytam jeśli coś mnie zaciekawi
  w sprawie kawy jest prosta odpowiedź, w ekspresie ciśnieniowym jest określony czas, resztę parametrów ustawiasz tak by go nie przekroczyć, to naprawdę bardzo proste podstawy
  aha i z uwagi na pisownię nie spodziewaj się, że odpowiem na Twoje uwagi czy zaczepki, można polemizować, ale z klasą, tego najwidoczniej nie pojmujesz, a w tym momencie nie jesteś dla mnie partnerem do polemiki, docinek i owszem :)


 64. "polemizowac z klasa" (autor: detox | data: 11/07/14 | godz.: 03:20)
  dobrze brzmi jesli polemike mamy na mysli a nie jakies "podchwytliwe" pytanie...
  prawda?.
  lekarzu zacznij od leczenia siebie ;)
  mat


 65. szast prast i pozamiatane podstawą xD (autor: Sławekpl | data: 11/07/14 | godz.: 19:34)
  zbędna jest dyskusja o czymś skomplikowanym skoro podstaw adwersarz nie opanował
  c.n.d. (co należało dowieść)


 66. nie krec Slawek (autor: detox | data: 11/07/14 | godz.: 21:13)
  nie masz odwagi przyjac prazki na klate ;)

  dowodzic nie trzeba bo juz zostalo to zrobione
  mat


 67. no tak, upały (autor: Sławekpl | data: 12/07/14 | godz.: 05:10)
  ...

 68. nie przesadzaj (autor: detox | data: 12/07/14 | godz.: 12:24)
  nawet slonca nie widac dzis ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.