Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 9 lipca 2014 
    

Kinect dla Windows v2 - cena i data premiery


Autor: Zbyszek | źródło: CNET | 07:50
(1)
Pierwsza wersja kontrolera Kinect szybko zyskała aprobatę graczy i stała się przebojem, w którego stronę z utęsknieniem spoglądali niektórzy posiadacze „zwykłych” komputerów osobistych. Z myślą o nich na początku 2012 roku wydano specjalną wersję tego kontrolera, nazywaną Kinect for Windows. Tymczasem kilka miesięcy temu z konsolą Xbox One zadebiutował Kinect drugiej generacji, który lepiej śledzi ruchy, odznacza się szerszym kątem widzenia oraz oferuje ulepszone sterowanie głosowe.

Posiadacze komputerów PC mogą już zacerać ręce, bo tym razem Microsoft nie każe im długo czekać na specjalną wersję tego komtrolera.

Nowy Kinect for Windows v2 trafi do sprzedaży dokładnie 15 lipca, czyli już w przyszłym tygodniu. Cena urządzenia będzie wynosić 199 USD. Niestety, początkowo nowy Kinect w wersji PC będzie dostępny w sprzedaży tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze nie wiadomo, kiedy rozpocznie się sprzedaż na pozostałych rynkach, jednak można oczekiwać, że stanie się to wcześniej niż później.

Oprócz kontrolera Microsoft przygotował również oprogramowanie Kinect for Windows SDK 2.0 przeznaczone do pisania programów korzystających z nowego sensora. Niestety nie znajduje się ono w zestawie, i wymaga stosownej dopłaty.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. hmm... (autor: Krax | data: 9/07/14 | godz.: 14:57)
    xbox + kinect 500$...
    sam xbox 400$.
    za czasów 360 kinect 150$... xbox one 200$


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.