Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 11 lipca 2014 
    

Sterowniki AMD Catalyst 14.7 RC


Autor: Zbyszek | źródło: AMD | 06:17
Na serwerach firmy AMD pojawiła się właśnie nowa wersja sterowników dla kart graficznych z rodziny Radeon od serii HD 5000 wzwyż. Nowe sterowniki - Catalyst 14.7 RC, nie są jeszcze wersją finalną i mogą powodować na niektórych komputerach pewne problemy. Sterowniki zawierają wszystkie usprawnienia, które wnosiła wcześniejsza wersja 14.6 RC, a ponadto poprawiają niektóre znalezione w niej błędy i usprawniają skalowanie trybu Crossfire w rozdzielczościach 4K. Oprócz tego ważną zmianą jest rezygnacja ze wspierania systemu Windows 8 i WDDM 1.2

Ponadto od wersji 14.7 sterowniki Catalyst są zgodne tylko z Windows Display Driver Model w wersjach 1.1 oraz 1.3, a tym samym systemami Windows Windows 7 oraz Windows 8.1. Producent z Sunnyvale widocznie założył, że wszyscy użytkownicy Windows 8 zainstalowali darmowe uaktualnienie do Windows 8.1.

Catalysty 14.7 RC można pobrać ze strony AMD dla Windows 7 oraz 8.1. Znajduje się tam również pełna lista zmian i ulepszeń oraz lista wspieranych akceleratorów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.