Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 16 września 2002 
    

Znalezione, wyczytane z Boarda...


Autor: Board | 13:16
(1)
Z cylku "Znalezione, wyczytane z Boarda" przedstawiamy posta pod tytułem Codegen 9011 - pierwsze wrażenia, autorstwa zartiego:
Płytę główną wkłada się bezproblemowo, pomiędzy płytą a zasilaczem jest kilka centymetrów odstępu, co ułatwia montaż i poprawia chłodzenie procesora. Mocowanie kart jest na zatrzaski, co może jest bardzo dobrym pomysłem, ale niestety moje obie karty okazały się z tym systemem niekompatybilne - laminat obu wystaje poza krawędź śledzia. Zatrzask uniemożliwia również przykręcenie karty (otwory na wkręty są). Zdesperowany w końcu użyłem lutownicy i wypaliłem w zatrzaskach wycięcia. [Więcej...]
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. zatrzaski do śledzi... hi hi hi... (autor: Q88 | data: 17/09/02 | godz.: 12:16)
    zatrzaski można po prostu odkręcić, lub po prostu wyjąć ten który nam przeszkadza. wystarczy go mocniej pociągnąć pod skosem i wychodzi, wtedy można bez przeszkód przykręcić śledzia, a później wcisnąc z powrotem zatrzask... co do jej cichej pracy to mam pewne obiekcje, ale cóż... jak ktoś jest przyzwyczajony do wielkiego wentylka na procku to powoli głuchnie... ;)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.