Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 16 września 2002 
    

Intel wprowadza 11 procesorów mobilnych


Autor: DYD | źródło: CompLex | 17:46
Intel wprowadza dziś do sprzedaży 11 nowych procesorów przeznaczonych do przenośnych komputerów PC, m.in. procesor Intel Pentium 4 - M taktowany zegarem o częstotliwości 2,2 GHz. Procesor Intel Pentium 4 - M (400 MHz PSB, 0.13-mikrona, 512 KB L2 Cache) 2,20 GHz pracuję z zegarem 1,2 GHz w trybie bateryjnym i kosztuje 562 USD w partiach po 1000 sztuk. Szczegóły nowych procesorów w tabeli na obrazku.

Komputery przenośne cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego Intel zapewnia szeroką gamę procesorów do zastosowań mobilnych, które oferują właściwą kombinację wysokiej wydajności i niskiego zużycia energii. Rodzina procesorów mobilnych Intela jest tak wszechstronna, że umożliwia producentom notebooków wytwarzanie komputerów o dowolnych kształtach i rozmiarach - dla każdego segmentu rynku.

Rodzina procesorów Intel Pentium 4 - M oferuje doskonałą wydajność komputerów przenośnych każdego rodzaju - tych pełno wymiarowych oraz tych cienkich i lekkich. Notebooki wyposażone w procesor Intela ze znaczkiem "M" lepiej radzą sobie z wymagającymi aplikacjami, wielozadaniowością, pracą grupową, kodowaniem wideo czy obróbką mediów cyfrowych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.