Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 28 lipca 2014 
    

Tablety graficzne Yiynova z ekranem LCD dla rysowników


Autor: DYD | 18:01
(2)
Firma MEDIAMATES, została autoryzowanym dystrybutorem produktów Yiynova Europe BV i wprowadza na polski rynek linię tabletów graficznych z ekranem LCD/LED wspomagających pracę artysty grafika lub rysownika. Urządzenia pozwalają na wyświetlanie na swoim ekranie aplikacji Windows /MAC i za pomocą dedykowanych rysików tworzenie projektów grafik oraz rysunków. Wszystkie urządzenia charakteryzują się 2048 poziomami czułości nacisku rysika, rozdzielczością 4000 LPI (linii na cal) oraz szybkością śledzenia 200 pkt/s.

W ofercie firmy znajdują się 4 modele tabletów graficznych różniących się wielkością ekranu, rozdzielczością oraz sposobem przesyłania obrazu z komputera PC/MAC. W urządzeniach o rozmiarze 10”, sygnał video z komputera do tabletu przesyłany jest za pomocą złącza USB 2.0, natomiast modele większe są wyposażone w złącze D-SUB.

Istnieje również możliwość zakupu akcesoriów do tabletów: dodatkowych rysików oraz rękawiczek. Wszystkie urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją. 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. "uwielbiam" te bezcenne newsy :P (autor: Sławekpl | data: 28/07/14 | godz.: 18:41)
    ...

  2. ooo... (autor: DYD-Admin | data: 28/07/14 | godz.: 18:43)
    ...zapomniałem o cenie, dzięki :-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.