Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 29 lipca 2014 
    

Jaskinia Graczy: Legend of Korra


Autor: LoccOtHaN | źródło: EuroGamer Net | 08:35
(1)
Twórcy takich gier jak Bayonetta i Vanquish Platinum Games ujawniło na tegorocznym Comic-Con gameplay zbliżającej się gry Legend of Korra. Jest to gra 3PP (bohatera obserwujemy z trzeciej osoby) z rodzaju beat'em up. Gra jest okraszona ładną grafiką w stylu komiksowym a niemilców karcimy za pomocą kombosów bazujących na ciosach i żywiołach: woda, ziemia, wiatr i ogień. Lubicie się "trzaskać" ? ja tak ;-) , więc dostaniemy w swoje łapki fajną i prostą gierkę beat'em up tytułową Legend of Korra.

Dla tych co nie ''czają'' klimatów, napiszę kilka słów czy jest beat'em up. Taki rodzaj rozgrywki to nic więcej jak tzw. "chodzona naparzanka/bijatyka". Wcielamy się w takiej grze w jakiegoś bohatera i przemierzamy uniwersum gry napotykając po drodze różnych przeciwników, których trzeba pokonać. Jak zwykle mamy różne poziomy, pod koniec których czeka na nas Boss (twardy zakapior).

Gra PC będzie dostępna na platformie Steam jesienią tego roku. Docelowe platformy: PC, PS4, PS3, Xbox One i Xbox 360. Poniżej premierowy gameplay:
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Nawalanka w świecie Awatara. (autor: Kenjiro | data: 29/07/14 | godz.: 09:27)
    Filmik pokazuje kolejne areny, na których trzeba pokonać kilku przeciwników. Nic szczególnego, a z serialem nie ma nic wspólnego.
    Póki co, nie ma na co czekać - powtórka z Awatara się szykuje.

    PS. Przypomnę, że serial animowany (tak Awatar jak i Legenda Korry) wciągał z powodu bardzo ciekawej fabuły ubranej w świetną animację.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.