Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 13 sierpnia 2014 
    

Jaskinia Graczy: Zbliża się Mortal Kombat X


Autor: LoccOtHaN | źródło: DSoG/YouTube | 07:15
(1)
Coraz więcej informacji pojawia się na łączach odnośnie nowego Mortal Kombat X. Graczom nie trzeba przedstawiać znanej od ponad dekady słynnej i brutalnej bijatyki Mortal Kombat. Na serwisie Dark Side of Gaming (DSoG) właśnie opublikowano nowy filmik pokazujący różne style walki wojownika Kano, jak również znalazłem dla czytelników filmik z podobnej prezentacji tylko dla wojownika Raiden. Po ciepło przyjętym przez graczy Mortal Kombat: Komplete Edition. Teraz nadszedł czas na nową odsłonę tej kultowej bijatyki, która wprowadza kilka poważnych zmian.

Nowości będą dotyczyć balansu postaci jak również przedstawionych na filmikach różnych stylów walki, które są do wyboru przed meczem. Grafika w wersji PC będzie wykorzystywać DX11 i charakteryzować się bardzo szczegółowymi arenami i postaciami. Areny jak zwykle będą wielopoziomowe, a ciosy specjalne postaci będą pokazywać szczegółowe obrażenia zadawane przeciwnikowi (znane z Mortal Kombat: Komplete Edition - "slo-mo hit").

A tutaj zapraszamy na oficjalną stronę Mortal Kombat.

Premiera gry przewidziana jest w 2015 roku.

Poniżej filmiki jakie dla Was zebrałem:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. smaka mi zrobiles (autor: Kosiarz | data: 13/08/14 | godz.: 19:59)
    A nizej ze dopiero w 2015 :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.