Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 13 sierpnia 2014 
    

Nowe kolorowe obudowy DS 200 / XPredator od Aerocool


Autor: LoccOtHaN | źródło: Guru3D | 19:29
(1)
Firma AeroCool na targach gier i sprzętu Gamescom 2014 odbywających się obecnie w Koloni (Niemcy) wśród prezentowanych produktów pokazała obudowy serii DS 200, wydane w różnych wariantach kolorystycznych. DS 200 są wyposażone w specjalne maty wyciszające na panelach bocznych, wbudowany kontroler wentylatorów oraz oferują sporo miejsca przeznaczonego do instalacji sprzętu. Eleganckie wzornictwo i solidna konstrukcja w połączeniu z dwoma cichymi wentylatorami ma wedle producenta wyróżnić konstrukcję na tle konkurencji.

Użytkownicy poszukujący przyciągającego wzrok wzornictwa powinni przyjrzeć się nadchodzącym modelom XPredator Cube Avenger firmy Aerocool. Obudowa oferuje dodatkową funkcjonalność np. wymienną tackę płyty głównej by uprościć montaż, nowy układ wnętrza, gdzie klatka na dysk HDD znajduje się za tylną obudową wentylatora, a zasilacz umieszczony jest bokiem z wentylatorem skierowanym w stronę bocznego panelu obudowy. Taki układ daje więcej miejsca na ułożenie kabli oraz na dodatkowe możliwości chłodzenia. W obudowie tej możemy zamontować do sześciu wentylatorów, gdzie dwa z nich są już preinstalowane.

XPredator Cube Avenger oferuje dobre chłodzenie wewnątrz obudowy bez konieczności instalowania dodatkowych wentylatorów. Na górze obudowy zamontowano wywiewy powietrza w kształcie ruchomych "łusek", dzięki czemu użytkownik ma możliwość ustawienia jak gorące powietrze wydmuchiwane jest z obudowy (customized airflow).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. na jedną z tych bud już ostrzy sobie zęby bywalec Wal Martu (autor: Qjanusz | data: 14/08/14 | godz.: 00:01)
    http://i.dailymail.co.uk/...0005DC-695_634x326.jpg

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.