Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 20 sierpnia 2014 
    

Jaskinia Graczy: Niebawem beta na Steam gry RPG - Pillars of Eternity


Autor: LoccOtHaN | 10:41
Zgodnie ze złożoną obietnicą Obsidian Entertainment wydała beta edycję Pillars of Eternity. Ta wersja gry jest oparta na jednym z nowszych buildów zaprezentowanym na tegorocznym Gamescom i ukaże się - przynajmniej na razie - tylko na Steam i tylko dla platformy Windows. Obsidian planuje aktualizować Betę co jakiś czas by przetestować wydajność, poprawić ewentualne błędy, balans oraz inne elementy w grze. Gra ukaże się w systemie Early Access na platformie Steam, dla każdego kto zechce wesprzeć ten projekt.Dla przypomnienia dodam tylko, że Pillars of Eternity jest tzw. "rasowym" komputerowym RPG o mechanice bardzo zbliżonej do gry Baldur's Gate, czyli coś pokrewnego z recenzowanym przez nas Divinity: Original Sin.

Dla każdego maniaka cRPG - Pillars of Eternity jak i Divinity: OS oraz Wasteland 2 są pozycjami obowiązkowymi. Dzięki platformie KickStarter mamy renesans lat '90 gier RPG - a powiem Wam, że to dopiero początek ;-)

A tutaj zapraszamy na oficjalną stronę Pillars of Eternity.

Zapraszam na filmiki:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.