Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 20 sierpnia 2014 
    

Słuchawki SB Inferno wchodzą do gry


Autor: Redakcja | 10:48
(1)
Firma Creative wprowadziła do sprzedaży zestaw słuchawkowy Creative SB Inferno. Model Creative SB Inferno ma być sukcesorem Fatal1ty. Producent adresuje słuchawki do właścicieli komputerów PC oraz Mac, laptopów, a także konsol PS4. Urządzenie posiada 40-mm neodymowe przetworniki Full Spectrum. W skład zestawu wchodzi odłączany mikrofon. Nabywca Creative SB Inferno otrzymuje także kabel z rozgałęźnikiem, służący do podłączenia kart dźwiękowych z rodzin Sound Blaster – Sound Blaster E1, Sound Blaster Play 2, Sound Blaster Zx. Współpraca z tymi kartami rozszerza możliwości słuchawek, wzbogacając je w dodatkowe funkcjonalności m.in. Crystal Voice, która tłumi odgłosy z zewnątrz.

- Wieloletnie doświadczenie inżynierów w projektowaniu akcesoriów audio oraz współpraca z drużynami e-sport, takim jak Team compLexity and Team Dignitas, pozwalają firmie Creative tworzyć produkty idealnie dopasowane do wymagań graczy. Najświeższy przykład stanowią słuchawki SB Inferno. Cechują się one doskonałymi parametrami, ich czułość wynosi 115 dB/mW. To wartość rzadko spotykana w tym segmencie produktów. Atutem słuchawek jest także świetna relacja jakości do ceny. Wszystko wskazuje na to, że słuchawki SB Inferno powtórzą sukces kultowego modelu Fatal1ty- mówi Rafał Herman, dyrektor handlowy Creative w Polsce.

Cena słuchawek wynosi 219,- złotych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. creativy (autor: mojnick | data: 21/08/14 | godz.: 08:48)
    a moje bezprzewodowe creativy za 3 razy większa kasę - rozpadły się jeszcze w czasie gwarancji. Mocowanie pałąka do muszli jest realizowane przez dwa kawałki taniego plastiku skręconego 2 śrubkami o łebkach o średnicy 2 milimetrów. Działa toto jak połączenie dźwigni i szpikulca do lodu. Łby tych śrub przebijają się przez plastiki i zaczyna wszystko się rozłazić, spadać z głowy. Teraz uwaga - najlepsze! To jest uszkodzenie mechaniczne i nie obejmuje tego gwarancja.
    _NIE_ POLECAM


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.