Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 26 sierpnia 2014 
    

NTT System wprowadza 3-letnią gwarancję na komputery PC


Autor: Redakcja | 16:29
(1)
36 miesięcy w trybie door to door – tyle wynosi nowa, wprowadzona od sierpnia 2014 r. gwarancja na komputery NTT System. Nowe gwarancje NTT System będą trwały o rok dłużej, niż standardowe, oferowane przez innych producentów. Zdaniem firmy, wydłużony czas gwarancji powinien w przypadku wymagających użytkowników objąć cały okres użytkowania maszyn. Dokonywanie częstej wymiany sprzętu jest dla zaawansowanych graczy koniecznością, jednak również wielu użytkowników indywidualnych o znacznie mniejszych oczekiwaniach, a także firm systematycznie zaopatruje się w nowy sprzęt. 36-miesięczną gwarancją door to door objęte są wszystkie komputery stacjonarne NTT System wyprodukowane po 1 sierpnia 2014, w tym linia Game, Home i Business.

- W przypadku innych marek komputerów, uzyskanie dodatkowego roku gwarancji oznacza dla kupującego dodatkowy, niebagatelny wydatek – przypomina Tadeusz Kurek, prezes NTT System. – Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ producenci komputerów i podzespołów zdają sobie sprawę, że sprzęt najprawdopodobniej będzie sprawować się nienagannie przez pierwsze dwa lata użytkowania. Przedłużając okres gwarancji do 3 lat dajemy wyraz przekonaniu, że nasze komputery są produkowane ze szczególnym uwzględnieniem ich jakości. Starannie przemyślana konstrukcja i konfiguracja oraz skrupulatne testy dają nam pewność, że możemy wziąć odpowiedzialność za nasz sprzęt nawet w tak długiej perspektywie czasu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czyli rynek wraca do normy, kilka lat temu większość (autor: Sławekpl | data: 26/08/14 | godz.: 18:49)
    firm dołączała 3 letnią gwarancję, wraz ze zmianą warunków na dyski uległa ona skróceniu, teraz z wielką pompą będą wracać do tego co dodawali wcześniej ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.