Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 29 sierpnia 2014 
    

Dropbox obniża ceny i dodaje nowe funkcje


Autor: Redakcja | 17:34
Od kilku dni na Dropboksie zagościło kilka nowości. Pierwszą z nich jest jeden plan taryfowy wersji Pro. Aktualnie w cenie 9,99 € za miesiąc otrzymujemy aż 1 TB (wg Dropboksa 1000 GB) przestrzeni dyskowej na nasze dane. Taki ruch z pewnością powinien zadowolić posiadaczy ogromnej ilości zdjęć czy innych danych. Oczywiście nic nie dzieje się bez przyczyny. Dropbox jednocześnie powiększył miejsce na nasze dane i obniżył cenę za je wykupienie, gdyż konkurencja nie śpi. Obecnie Microsoft w usłudze OneDrive 200 GB przestrzeni sprzedaje za 3,99 $ miesięcznie, a Google 1 TB miejsca na nasze pliki wycenił na 9,99 $ miesięcznie.

Jednak to nie koniec nowości ze strony Dropboksa. Kolejnymi są nowe funkcje, jednak dostępne tylko dla użytkowników, którzy wykupili abonament na wersję Pro. I tak, mamy możliwość zabezpieczania linków z naszymi danymi hasłem czy też ustalić za pomocą wbudowanego kalendarza w jakich dniach nasz link będzie aktywny. Ponadto mamy opcję, która pozwala nadawać uprawnienia dla użytkowników, którym udostępniamy nasze pliki.

Ostatnią nową funkcją jest możliwość zdalnego usunięcia zsynchronizowanych plików z urządzenia. Opcja przydatna szczególnie w przypadku zgubienia bądź kradzieży smartphona lub tabletu.

Autor: BK


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.