Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 19 września 2002 
    

Final Fantasy XI na PC


Autor: Jasiek | źródło: Nvidia | 18:47
(1)
Na odbywających się właśnie targach Tokio Game Show Squaresoft ogłosił współpracę z Nvidia. Rezultatem, jak nie trudno się domyślić, będzie konwersja słynnego japońskiego RPG – Final Fantasy w już jedenastej odsłonie. Tym razem ma to być jednak potraktowanie graczy pecetowych na równi z konsolowymi. Final Fantasy zostanie zoptymalizowane tak, aby wykorzystać możliwości GF4 Titanium (wpływ NV robi swoje..) oraz nareszcie zapewnić porządną obsługę trybu multiplayer. Jeżeli całość wypali i rzeczywiście ujrzymy grafikę na miarę współczesnych GPU oraz dobry kod sieciowy, gra ma potencjalne szanse na stanie się jednym z gwiazdkowych hitów. Final Fantasy XI w wersji na blaszaki ma pojawić się 7 listopada, jak zwykle najpierw w Japonii. Pełne oświadczenie dla prasy, gdzie Nvidia szczyci się nawiązaniem współpracy z Square znajdziemy tutaj.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ja cie (autor: GULIwer | data: 20/09/02 | godz.: 09:50)
    nie to niemozliwe a ja jeszcze VII nie miałem kiedy tknąć ja chce URLOP :)))) i nowego kompa coby to ruszyć przeca to konwersja z PS2 ja chce tekkena4 :)))

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.