Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 1 października 2014 
    

SteelSeries przedstawia nową rodzinę słuchawek Siberia


Autor: DYD | 17:55
(4)
SteelSeries zaprezentował dziś nową rodzinę flagowej serii słuchawek Siberia. Ofertę SteelSeries zasili 6 nowych modeli słuchawek, w tym następca modelu Siberia v2. W sugerowanej cenie 429 zł znalazł się model Siberia v3, który przewodzi nowej serii, oferując kultowy amortyzowany pałąk Siberia. Scena dźwiękowa została stworzona całkowicie od nowa przy wykorzystaniu przetworników audio SteelSeries nowej generacji i potężny bas. W Siberia v3 zastosowano także poduszki z gąbki memory foam, która redukuje hałas z zewnątrz i zapewnia odpowiednią izolację dźwięku na najwyższym poziomie. Słuchawki zostały wyposażone w pojedynczy kabel, zaś w zestawie dołączono wymienną końcówkę z dwoma jackami. Dzięki temu Siberia v3 są kompatybilne ze wszystkimi platformami do grania: laptopami, komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami. Nowy model będzie dostępny w dwóch wersjach, białej i czarnej.

SteelSeries Siberia v3 Prism – cena sugerowana 599 PLN
Siberia v3 Prism wyposażona w świecące na jeden z 16.8 miliona kolorów muszle, dołącza do rodziny, oferując graczom komfort, styl i wszystkie funkcje znane z modelu Siberia v3. Oprócz tego użytkownicy otrzymają rozszerzone możliwości dostosowania słuchawek do własnych potrzeb, dzięki darmowemu oprogramowaniu SteelSeries Engine, w tym:
- Nielimitowane profile zapisywane w chmurze SteelSeries CloudSync oznaczają, że gracz ma dostęp do swoich ustawień w dowolnym miejscu z internetem
- Technologie Microphone Noise Suppression oraz Microphone Auto Compression automatycznie optymalizują jakość komunikacji głosowej
- Cyfrowa jakość dźwięku z korektorem
- Podświetlenie ColorShift, oferujące różne tryby i efekty

Siberia Elite Prism – cena sugerowana 849 PLN
Znany już model Siberia Elite został ulepszony, aby sprawdzić się u najbardziej wymagających graczy. Zupełnie nowy, smuklejszy mikrofon oraz ulepszona karta dźwiękowa zapewnić mają czystą jakość rozmów i dźwięku, zaś dopracowane poduszki słuchawek oferują jeszcze większą wygodę. Siberia Elite Prism wykorzystują technologie Dolby Headphone oraz Dolby Pro Logic IIx, które tworzą wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Oprócz tego nowe słuchawki zostały wyposażone w system podświetlenia, który można modyfikować poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine, wymienny system kabli. Siberia Elite Prism współpracują z PC, Mac, PS4 i urządzeniami mobilnymi.

Siberia RAW Prism – cena sugerowana 249 PLN
Na zakończenie, do rodziny wchodzą także budżetowe słuchawki Siberia RAW Prism, dzięki którym marka Siberia będzie dostępna dla szerszego grona odbiorców, również tych z mniej zasobnym portfelem. Mimo niższej ceny model RAW Prism posiada jakość, do której zobowiązuje rodowa nazwa Siberia. Przetworniki, stworzone przez SteelSeries, oferują najwyższą jakość dźwięku. Przy wykorzystaniu darmowego oprogramowania SteelSeries Engine, gracze stworzą i zapiszą nielimitowaną liczbę profili, w których dostosować można ustawienia audio oraz podświetlenia (świecący okrąg na każdej muszli – do wyboru jeden z 16.8 miliona kolorów). Wbudowany na lewej muszli mikrofon z technologią Mic Auto Optimization zapewni czystą komunikację głosową. Również na lewej słuchawce znajduje się przycisk wyciszenia mikrofonu. Dzięki połączeniu USB Siberia RAW Prism jest kompatybilna z PC, Mac, PS4 i innymi urządzeniami.

Wszystkie produkty będą dostępne w wybranych sklepach na terenie Polski w czwartym kwartale br.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. porownujac SS Sv2 do CAL (autor: Okota | data: 1/10/14 | godz.: 18:13)
  to CAL to inna liga.
  ciekawe jak te.


 2. ... (autor: radonix | data: 1/10/14 | godz.: 20:24)
  Napiszecie mi, że się czepiam, ale nie rozumiem, dlaczego słuchawki z takiej półki cenowej (nie najniższej przecież) wyposaża się w jakieś świecidełka?
  Pytam, bo mieszkam sam i w takim razie w zestawie potrzebowałbym od firmy SteelSeries firmowe lusterko, abym mógł stwierdzić, jaki akurat kolor jarzy mi się na uszach.

  Lepiej inwestowali by w porządne oploty do kabli, solidne, złocone wtyczki, itp. itd. (już o tym, że takie marnujące prąd urządzenie jest a-ekologiczne, nie wspomnę!).

  Ufff, aż mi lepiej = musiałem to napisać, wybacz DYD! ;-D


 3. ... (autor: Dziadek Żniwiarz | data: 1/10/14 | godz.: 21:46)
  Siberia V2 kosztują ok 230-250zł. 429zł za V3 to trochę dużo, bo wątpię, żeby zastosowali przetworniki o dwie klasy lepsze. Pewnie lekko zmieniony kształt i nowe reklamy to główne różnice...

 4. radonix to pewnie do kompletu monitorów i TV Philipsa (autor: Sławekpl | data: 1/10/14 | godz.: 21:46)
  z Ambilight, będziesz miał poszerzony efekt przestrzenny, nie tylko przed sobą ale i wkoło siebie jak wyłączysz wieczorem światło, może to idzie nawet zgrać :))
  a o prądzie to faktycznie warto wspominać, dwie diody po 0,2W to straszne zużycie roczne x10 000 takich słuchawek to tona węgla albo sekunda pracy elektrowni wodnej :E


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.