Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 19 września 2002 
    

Czarna Yamaha CRW-F1


Autor: DYD | źródło: Alstor | 22:13
(1)
Yamaha poszerza ofertę nagrywarek z serii CRW-F1 o model z czarnym panelem przednim. Wewnętrzny napęd CRW-F1 Black pojawi się w ofercie warszawskiego dystrybutora - firmy ALSTOR - już w październiku. Przypomnijmy, że CRW-F1 to połączenie bardzo dobrych osiągów (44x/24x/44x) z funkcjonalnością i komfortem pracy. Niewątpliwie najważniejszą, wręcz rewolucyjną nowością modelu CRW-F1 jest autorska technologia firmy YAMAHA o nazwie Disc T@2, umożliwiająca laserowy nadruk (wypalanie) na niewykorzystanej części płyty CD. Przy pomocy zawartego w Nero 5.5 edytora graficznego z łatwością można projektować, a następnie wypalać na powierzchni płyty dowolne teksty lub grafikę, włącznie ze zdjęciami. Inną cechą szczególną Yamahy CRW-F1 jest technologia Advanced Audio Master, umożliwiająca nagrywanie muzyki z najwyższą jakością. Dodatkowo, dzięki użyciu Full-CAV, najnowsza Yamaha pracuje niezwykle cicho i bez wibracji.

Aktualnie w ALSTOR dostępne są nagrywarki Yamaha z serii CRW-F1 z interfejsem ATAPI, SCSI (ATAPI z konwerterem) oraz zewnętrzna odmiana z interfejsem USB 2.0. W najbliższych dniach w ofercie warszawskiego dystrybutora pojawią się dwie dodatkowe wersje zewnętrze: CRW-F1-SX z interfejsem SCSI oraz CRW-F1-DX z podwójnym interfejsem FireWire/USB2.0. Cena napędu w wersji bulk będzie porównywalna z ceną modelu standardowego (aktualnie CRW-F1-bulk kosztuje 635zł netto).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. : ) (autor: Pio [PL]-brak rejestracji | data: 20/09/02 | godz.: 17:11)
    Ciekawie sie zapowiada, zwlaszcza z tym wypalaniem napisow i zdjec :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.