Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 2 października 2014 
    

Trailer z asymetrycznym trybem multiplayer w Dying Light


Autor: DYD | 19:05
(3)
W dniu dzisiejszym Techland opublikował nowy zwiastun z rozgrywki w Dying Light, prezentujący asymetryczny aspekt trybu multiplayer. Obok zmieniającego reguły gry cyklu dnia i nocy, niespotykanej swobody poruszania się i otwartego świata zapewniającego ponad 50 godzin zabawy, Dying Light zaoferuje także tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie – z pewnym twistem. Dying Light zostanie wydany w 2015 roku 27 stycznia w Ameryce, 28 stycznia w Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie i Azji.

Nasza gra zapewni mnóstwo emocji nawet, jeśli grasz samemu. Ale żeby dostarczyć naprawdę niesamowite przeżycia towarzyszące próbie przetrwania wśród zombie, wprowadziliśmy dodatkowy pierwiastek nieprzewidywalności” – mówi Tymon Smektała, producent Dying Light. „Grający online mogą zmierzyć się z ryzykiem inwazji na ich rozgrywkę ze strony Night Huntera, niezwykle potężnej mutacji zombie kontrolowanej przez innego gracza. Inwazje są nieodłączną częścią Dying Light i będą dostępne na wszystkich platformach, dla wszystkich graczy online od dnia premiery gry. Jednakże naszym fanów, którzy złożą pre-order, oferujemy dodatkowy tryb Be the Zombie, który pozwala wcielić się właśnie w postać Night Huntera i atakować sieciowe rozgrywki innych graczy”.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. no napewno podbije cisnienie krwi w zylach (autor: coolart | data: 2/10/14 | godz.: 22:52)
    Przyspieszy bicie serca, a co nie ktorzy na pewno narobia w porty. Zapowiada sie cos fajnego nareszcie odwrucenie akcji pytanie czy bedzie multiplayer ludzie kontra zmutowani zombi wiadomo ze w takim wypadku ludzie musza dostac extra bron ale tylko w trybie multi

  2. tja (autor: McJackal | data: 3/10/14 | godz.: 09:43)
    spiderman na sterydach :P temat podobny do Evolve, więc nie wymyślili go tylko zwędzili :P rozwinięcie ciekawe, ale nie namówi mnie na preordera - nie kupuję ani takich ani wczesnych dostępów - to za bardzo rozleniwia devów :P

  3. literowka (autor: Okota | data: 4/10/14 | godz.: 00:35)
    Jednakże naszym fanów, którzy

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.