Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 15 października 2014 
    

Google Glass pozwoli na wyświetlanie powiadomień ze smartfonu [Wideo]


Autor: DamianW | źródło: engadget | 12:51
Odkąd Google zaprezentował światu w 2013 roku swoje okulary, wiele osób i firm zainteresowało się tym pomysłem. Po tym jak trafiły do dystrybucji, cały czas otrzymujemy informacje o zastosowaniu ich w określonej branży, czy przemyśle. Niestety urządzenie nie jest pozbawione wad, dlatego gigant z Mountain View cały czas dba o jego rozwój, polepszając jego ergonomię, czy funkcjonalność. Teraz Google Glass został rozbudowany o możliwość odczytywania powiadomień z telefonu na wyświetlaczu okularów.

Dzięki najnowszej aktualizacji w postaci oprogramowania MyGlass użytkownik może połączyć okulary ze swoim urządzeniem w celu przenoszenia powiadomień na wyświetlacz Google Glass. Wcześniej taką możliwość jedynie kompatybilne aplikacje, teraz MyGlass będzie nad tym czuwał. Dzięki temu wszystkie informacje będą bezpośrednio docierały do nas bez wyjmowania smartfonu z kieszeni. (Dość oszczędnie) przedstawia to zamieszczony poniżej filmik:


Google Glass to bardzo ciekawy produkt, który zapoczątkował erę technologii ubieralnej. Trzeba przyznać że ma on wiele rozwiązań, które mogą ułatwić niektóre czynności wykonywane na co dzień w wolnych chwilach, czy pracy. Osobiście jednak mam obawy dotyczące naszej prywatności…

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.