Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 15 października 2014 
    

Smartfon ze stacją dokującą w postaci tabletu z 200$? Czemu nie!


Autor: DamianW | źródło: Gizmodo | 19:29
(1)
Seria Transformer i PadFone ASUSa pomimo swej innowacji, nie zdobyła zbyt wielkiej popularności (w szczególności w naszym kraju). Pomimo tego wizja tajwańskiego producenta łączenia ze sobą urządzeń jest wciąż aktualna i nadal próbuje ją promować. Tym razem ASUS chce spróbować sił na rynku urządzeń niskobudżetowych, bowiem najnowszy PadFone będzie w bardzo przystępnej cenie wynoszącej 200$.


ASUS PadFone X Mini pojawi się 24 października w sieci AT&T i będzie składał się z 4.5-calowego smartfona, oraz stacji dokującej w postaci 7-calowego tabletu. Oczywiście zestaw działa na takich samych zasadach jak jego starsi bracia. Niestety w przeciwieństwie do nich, posiada zdecydowanie słabszą specyfikację. Sam telefon napędzany jest przez już dość leciwy dwurdzeniowy procesor Intela Z2560, posiada moduł LTE, a jego wyświetlacz ma wręcz żałosną rozdzielczość wynoszącą 854 x 480 pikseli. Tablet natomiast prezentuję trochę lepiej, gdyż sam wyświetlacz posiada rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Niestety kąty widzenia obydwóch ekranów również są w najlepszym wypadku co najmniej słabe.

 PadFone X Mini


 PadFone X Mini

Fajnie że ASUS utrzymuję swoją serię hybrydowych urządzeń. Szkoda tylko, że wypuszcza albo świetne i bardzo drogie, albo przeciętne i tanie… Osobiście uważam, że zdecydowanie lepiej byłoby wpasować się w średnią półkę sprzętową.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czyli do drogiego badziewia dołączył tani szmelc :> (autor: Sławekpl | data: 15/10/14 | godz.: 21:06)
    gdzieś muszą upchnąć zapasy starych podzespołów których nie sprzedali wcześniej, przy płytach głównych tak samo robią

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.