Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 16 października 2014 
    

SteelSeries zaprasza na PGA 2014, już w przyszły weekend


Autor: DYD | 18:50
Już w piątek, 24 października, Poznań na trzy dni stanie się krajowym centrum e-sportu, gier wideo i najnowszych technologii. Entuzjaści elektronicznej rozrywki zjadą do stolicy Wielkopolski, by uczestniczyć w jednym z największych gamingowych przedsięwzięć w naszym kraju – PGA, czyli Poznań Game Arena. SteelSeries zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki, gier wideo, e-sportu oraz najnowszych technologii na swoje stoisko, przygotowane specjalnie na PGA 2014. Impreza rozpocznie się w piątek 24.10 (VIP Day) o godz. 10:00.

Przez cały weekend na stoisku SteelSeries, znajdującym się w hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich, czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami, turnieje oraz pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych urządzeń dla graczy, które nie trafiły jeszcze na sklepowe półki, w tym słuchawek z nowej rodziny Siberia, m.in. Siberia v3. Fani gier wideo będą mogli po raz pierwszy w Polsce wypróbować tworzony przez Gameforge tytuł Orcs Must Die! Unchained na otwartym pokazie.

Na stoisku SteelSeries czeka również prawdziwa gratka dla fanów e-sportu i gier Counter-Strike oraz League of Legends. Jako goście specjalni pojawią się profesjonalni gracze z drużyn ze światowej czołówki:

- Patrik „cArn” Sättermon – gra: Counter-Strike, drużyna: Fnatic; legenda sceny CS, były gracz, który pracuje w zespole nieprzerwanie od 2006 roku. Na jego koncie znajduje się ponad 60 międzynarodowych tytułów top 3, w tym nagroda dla najlepszej drużyny w 2006 i 2009 roku.
- Sergey „starix” Ischuk – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; jeden z najbardziej doświadczonych zawodników, na scenie CS gra od ponad 13 lat. Razem z Na’Vi wygrał wiele turniejów i nagród. Wielokrotnie zdobywał tytuł MVP oraz pełnił funkcję kapitana drużyny, także podczas IEM Global Challenge w Kijowie w 2012 roku.

- Denis „Seized” Kostin – gra: Counter-Strike, drużyna: Na’Vi; wieloletni gracz CS, aktualny kapitan drużyny Na’Vi.

- Maciej „Shushei” Ratuszniak – gra: League of Legends; były gracz m.in. drużyny Fnatic, z którą zdobył mistrzostwo świata pierwszego sezonu League of Legends.

Więcej o planowanych atrakcjach:

- możliwość przetestowania najnowszego sprzętu SteelSeries, w tym niedostępnej jeszcze w sklepach, nowej rodziny kultowych słuchawek Siberia

- spotkania i gra z profesjonalnymi graczami z czołowych e-sportowych drużyn, w tym Na’Vi, czy Fnatic

- możliwość zagrania w Orcs Must Die! Unchained, która znajduje się obecnie w fazie zamkniętych betatestów

- turnieje i konkursy z nagrodami

- możliwość kupienia sprzętu SteelSeries w niskich, promocyjnych cenach

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.