Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 17 października 2014 
    

Gdzie zagości Android 5.0 Lollipop?


Autor: BK | źródło: Informacja własna | 19:08
Po prezentacji najnowszej wersji systemu Android pewnie wielu z Was zastawia się jakie urządzenia otrzymają aktualizację do niego. Z oficjalnych źródeł wiadomo, że seria Nexus z pewnością będzie mogła pochwalić się Androidem 5.0. A będę to modele Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (model z 2012), Nexus 7 (model z 2013) i Nexus 10. Również z potwierdzonych informacji, które znajdują się na firmowym blogu wynika, że Sony nie zamierza pozostać w tyle. Japoński producent elektroniki już zapowiedział aktualizację do swoich flagowych modele. Będą to: Xperia Tablet Z, Xperia Z, Xperia Z Ultra, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1S, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z3 Tablet Compact i Xperia Z3v.

Firma Motorola przygotowała specjalną stronę, na której można śledzić wiadomości dotyczące aktualizacji. A znajdziemy na niej takie modele jak Moto X (1. generacji), Moto X (2. generacji), Moto G (1. generacji), Moto G (2. generacji), Droid Ultra, Droid Maxx, Droid Mini, Moto G (4G LTE) i Moto E.

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że LG i HTC też mają w planach aktualizację. W przypadku LG prawdopodobnie będę to modele G Pro 2, G2, G2 Mini G Flex i G3, a u HTC Mini, Mini 2, One M7 i One M8. Samsung prawdopodobnie będzie mógł pochwalić się Androidem 5.0 Lollipop na modelach Galaxy Alpha, Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy S5 i Galaxy S5 Mini.

Teraz pozostaje już czekać na aktualizację i cieszyć się nowym wydaniem systemu operacyjnego Android.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.