Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 29 października 2014 
    

Halloween – biegnij po Samsunga Tab 3


Autor: Artykuł reklamowy | 13:01
(1)
Tradycja Halloween w naszym kraju poszerza grono sympatyków. Jeżeli czujesz się na siłach, przebierz się i weź udział w jednym z biegów, które są organizowane w największych miastach Polski. Jeżeli wykonasz do tego zdjęcie, które przestraszy załogę portalu pyszne.pl, to możesz wygrać ciekawe nagrody!

Stare porzekadło mówi, że ruch to zdrowie. Czemu nie ruszyć się z fotela w jeden z najstraszniejszych w ciągu roku kalendarzowego wieczorów? To doskonała okazja, aby wraz z innymi miłośnikami Halloween wziąć udział choćby w biegach, organizowanych w różnych miastach Polski. Organizatorzy zachęcają do założenia wygodnych butów, niecodziennych strojów i naniesienia upiornego makijażu, a portal Pyszne.pl do cyknięcia przerażającej fotki. Nagrody czekają nie tylko na tych, którzy cali i zdrowi w ten przerażający wieczór dobiegną do mety, ale również na tych, którzy przerażą pracowników portalu pyszne.pl. Co można zgarnąć np. za ciekawy pomysł na halloweenowy strój?

Przerażająco nowoczesny Samsung Tab 3 i...

To gratka dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii! Główną nagrodą w konkursie organizowanym przez pyszne.pl jest właśnie Samsung Tab 3. Nowy stopień dopracowania tabletów Galaxy i fakt, że idealnie wpasowują się one w aktualne trendy, powinien być wystarczająco kuszącą propozycją, aby spróbować swoich sił w konkursie. Filmy oglądane w oferowanej przez niego jakości z całą pewnością będą przerażająco dobre. Ale to nie jedyna nagroda, która czeka – do zgarnięcia za przerażająco ciekawą fotkę, film czy rysunek jest również Sony Smartband. Ten nowoczesny gadżet przyda się każdemu, nie tylko biegaczom. Jeżeli zsynchronizujesz go dodatkowo ze smartfonem, to możesz być pewien, że będziesz miał dostęp do wielu przydatnych funkcji.

Jak sięgnąć po nagrody?

Halloween i jesienna pora to idealny czas na to, aby sięgnąć po dreszczowce lub horrory. Jeżeli jesteś fanem tych gatunków, to powinieneś oglądać je choćby na nowoczesnym tablecie Samsung Tab 3. W jaki sposób można zgarnąć nagrodę główną? To bardzo proste! Koniecznie trzeba spróbować nastraszyć Pyszne.pl wysyłając dowolną pracę – zdjęcie, film lub rysunek – korzystając z ich nieustraszonej aplikacji na Facebooku. Poza wspomnianym Samsung Tab 3 czeka również Sony Smartband, voucher na Pyszne.pl o wartości 150 zł i 5 voucherów każdy o wartości 50 zł na neo24.pl.

Śpiesz się! Ktoś może wystraszyć Pyszne.pl przed Tobą! 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. tanią tą reklamę sobie zrobili... (autor: Sławekpl | data: 29/10/14 | godz.: 18:21)
    ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.