Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 4 listopada 2014 
    

Współpraca NVidii i Ubisoft oraz nowa promocja gier z GeForce GTX


Autor: DYD | 19:37
NVidia poinformowała dziś o nowym partnerstwie z firmą Ubisoft na rzecz rozwoju technologii w grach komputerowych, a pierwszymi owocami współpracy będą nadchodzące tytuły Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4 czy The Crew. Będą miały zaimplementowane technologie GameWorks firmy NVidia, takie jak realistyczne cieniowanie HBAO+ czy technikę antyaliasingu TXAA (wedle NVidii ''zapewniającą kinową jakość obrazu''), a także usprawniając obsługę rozdzielczości 4K. Dodatkowo w ramach promocji „Wybierz własną drogę”, która rozpoczyna się w tym tygodniu i będzie trwać do końca roku, gracze którzy zakupią u partnerów akcji wybraną kartę graficzną GeForce GTX 980, 970, 780 Ti lub 780, bądź notebooka z kartą GeForce GTX 980M lub 970M mogą wybrać jeden z tytułów – The Crew, Far Cry 4 lub Assassin's Creed Unity – i otrzymać go za darmo.

NVidia solidnie współpracowała z naszymi zespołami programistycznymi, aby zapewnić graczom korzystającym z komputerów PC jak najlepsze wrażenia”, powiedział Jean-Francois St-Amour, główny programista grafiki w Ubisoft Montreal. „Ich wsparcie i wiedza są teraz szczególnie ważne, gdyż dokonujemy dużego skoku technologicznego w nowej generacji gier z serii Assassin's Creed.”

Assassin’s Creed Unity, najnowsza odsłona najpopularniejszej serii firmy Ubisoft, będzie obsługiwać techniki HBAO+, TXAA, PCSS oraz teselację, dzięki czemu deweloperzy mogli odwzorować realistyczne środowisko XVIII-wiecznego Paryża, gdyż akcja gry odbywa się podczas Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

Kolejna gra z legendarnej serii, która została poważnie zmodernizowana graficznie i zawiera najnowocześniejsze technologie to Far Cry 4. Oprócz HBAO+, TXAA, PCSS i usprawnionej obsługi rozdzielczości 4K, w grze Far Cry 4 zaimplementowano również technologię NVidia GodRays, dzięki której gracze poczują promienie słońca padające na nich w Himalajach, a także NVidia HairWorks, który umożliwia realistyczne renderowanie realistycznych, acz śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników pojawiających się w grze.

Natomiast osoby, dla których najważniejsza jest liczba koni mechanicznych czy pojemność silnika, z pewnością zainteresuje The Crew, najlepsza gra wyścigowa w historii. Jazda przez zatłoczone ulice Nowego Jorku i Los Angeles, podróż przez słoneczne Miami Beach i równiny Doliny Pomników nigdy jeszcze nie wyglądały tak wspaniale, a to za sprawą grafiki wykorzystującej techniki HBAO+ i TXAA, renderowanych w zapierającej dech w piersiach rozdzielczości 4K. Z grą The Crew współpracuje aplikacja towarzysząca dla systemu Android, w której można modyfikować samochód, rozmawiać z innymi graczami, przeglądać profile znajomych i zlecać swojej załodze nowe zadania.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.