Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 17 listopada 2014 
    

Kolejny GeForce GTX 970 od MSI, tym razem w złocie


Autor: BK | źródło: TechPowerUp | 10:08
GeForce GTX 970 GTX GAMING 4G Golden Edition to kolejna karta graficzna GeForce GTX 970 w ofercie MSI. Ale już spoglądając na nazwę, można zauważyć, że nie jest to model referencyjny. Nowa karta należy do serii GAMING, po której możemy spodziewać się ponadprzeciętnej wydajności oraz cichego i wydajnego chłodzenia. I tak jest i tym razem.

Nowy GeForce GTX 970 od MSI chłodzony jest za pomocą układu Twin Frozr V z systemem Hybrid Frozr. Układ ten jest całkowicie pozbawiony aluminium, na rzecz wydajnej miedzi. Tak więc radiator jak i rurki cieplne są wykonane z miedzi. Tych ostatnich są cztery, po dwie 6- i 8-milimetrowe. Na górze chłodzenia znajdują się dwa wentylatory o boku 10 cm każdy. Jako, że karta ma w nazwie "złoto", więc MSI nie zapomniało o wykorzystaniu farby o takim odcieniu, aby część chłodzenia pomalować na taki właśnie kolor.

Jak przystało na model niereferencyjny zegary procesora karty są podniesione. CPU taktowany jest z szybkością 1165 i 1317 MHz kolejno w trybach standardowym i Boost. Szybkość pracy pamięci o wielkości 4 GB jest standardowa i wynosi 7010 MHz efektywnie.

Na dwóch śledziach karty graficznej znajdują się dwa porty DVI-I Dual Link oraz po jednym HDMI i DisplayPort.

Karta MSI GeForce GTX 970 GTX GAMING 4G Golden Edition powinna już być dostępna w sprzedaży.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.