Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 20 listopada 2014 
    

Masz urządzenie z serii Xperia Z3? SONY da Ci w prezencie 3 filmy!


Autor: DamianW | źródło: androidcentral | 11:26
(1)
Odkąd SONY rozpoczęło swoją serię Xperii Z, wielu użytkowników chętnie kierowało się ku ich zakupom. Jedną ze szczególnych cech tej ''rodziny'' jest możliwość zakupu flagowych urządzeń również w wersji mniejszej (compact), bez straty na mocy urządzenia. Ostatnio miała miejsce premiera już trzeciej generacji Z-tek, która (pomimo liku niedociągnięć) zyskuje bardzo dobre opinie. Teraz firma SONY chce przyciągnąć do siebie jeszcze niezdecydowanych na zakup nowego urządzenia poprzez ciekawą promocję - jeżeli kupisz urządzenie z serii Z3, dostaniesz zupełnie za darmo trzy filmy!


Oferowane przez japońskiego giganta tytuły są następujące: The Amazing Spider-Man 2, Captain Phillips i Ghostbusters. Poprzez aplikację Xperia Lounge otrzymujesz voucher, do wykorzystania w Sony Entertainment Network. Niestety oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. Wiadomym na pewno jest, że z promocji można skorzystać na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i USA. Znając szczęście do naszego kraju możemy założyć, że u nas takowa oferta nie jest dostępna. Oczywiście jeżeli ktoś już ma jedno z ww. urządzeń, mógłby podjąć próbę pobrania darmowej zawartości.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Znając Sony to te filmy... (autor: emcom | data: 20/11/14 | godz.: 12:57)
    ... będą tak samo ograniczone DRMami jak te do telewizorów co to niby "dają w prezencie".
    Czyli są twoje drogi kliencie ale tylko przez +/- rok.

    Jak dla mnie to antyzachęta, bo jak mam jakis film który mi się podoba to wracam do niego co jakiś czas.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.