Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 24 listopada 2014 
    

1 TB na Google Drive dla Chromebooków


Autor: BK | źródło: Google | 14:56
(1)
Jako, że konkurencja na rynku najtańszych komputerów przenośnych jest zacięta, to też firma Google postanowiła jeszcze bardziej zachęcić potencjalnych klientów do zakupu Chromebooka. Aktualnie kupując komputer przenośny wyposażony w system operacyjny Chrome OS, w pakiecie otrzymujemy 200 GB przestrzeni na nasze dane w usłudze Google Drive na okres dwóch lat. Pojemności takiej nie ma w cenniku Google Drive, ale przeliczając podwójnie pojemności 100 GB na przestrzeni dwóch otrzymujemy kwotę nieco ponad 95 dolarów.

Jednak od teraz do końca stycznia 2015 roku kupując Chromebooka otrzymamy aż 1 TB miejsca na nasze pliki. Usługa będzie ważna również przez okres dwóch lat. Wg cennika Google Drive wartość tego prezentu ma wartość niespełna 240 dolarów. Patrząc na aktualne ceny Chromebooków i ich przestrzeń dyskową w najtańszych modelach, trzeba przyznać, że 1 TB miejsca w usłudze Google Drive robi pozytywne wrażenie i z pewnością może się przydać.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a już można zaszyfrowane pliki na tą "przestrzeń" (autor: Sławekpl | data: 25/11/14 | godz.: 23:33)
    załadować? jeśli nadal blokują, to mogą sobie tego "tera" wsadzić ... khem... khem... :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.