Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 2 grudnia 2014 
    

Specyfikacja Samsung Galaxy S6 potwierdzona


Autor: BK | źródło: SamMobile, WCCFtech | 12:22
Dzięki serwisowi SamMobile dysponujemy już dziś specyfikacją techniczną smartfona Samsung Galaxy S6. Obraz ma być wyświetlany na ekranie o rozdzielczości 1440 x 2460 pikseli. Jednak jego przekątna nie została jeszcze potwierdzona. Do tego dochodzą dwie kamery. Przednia z matrycą o rozmiarze 5 megapikseli i tylna z 16- lub 20-megapikselową matrycą. Sercem smartfona ma być 64-bitowy układ Exynos 7420, który na swoim pokładzie posiada m.in. 8-rdzeniowy CPU. Wielkość pamięci na nasze dane ma być zależna od modelu. Mają być dostępne trzy warianty, o pojemnościach 32, 64 i 128 GB.

Samsunga Galaxy S6 ma być również dostępny w wersji z zakrzywionym ekranem o nazwie Edge.

Specyfikacja zdaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia i plotki nt. strony technicznej Samsunga Galaxy S6. Do tego serwis SamMobile zwykle jest dobrze poinformowanym źródłem informacji na temat urządzeń mobilnych Samsunga. Dlatego też można przypuszczać, że powyższe parametry będą miały odzwierciedlenie w momencie premiery Galaxy S6.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.