Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 8 grudnia 2014 
    

TP-Link rozdaje prezenty do routerów Archer


Autor: BK | źródło: TP-Link | 14:23
(2)
Producent sprzętu sieciowego, firma TP-Link, postanowiła swoim klientom zrobić świąteczny prezent. Wszyscy, którzy od 1 listopada do końca grudnia bieżącego roku kupili router z serii Archer mogą otrzymać w prezencie bezprzewodowa kartę sieciową Archer T4U. Dwuzakresowa (2,4 i 5 GHz) karta jest przeznaczona do portu USB i działa w standardzie ac. Potrafi ona przesyłać dane z prędkością do 867 Mb/s.

Aby otrzymać ten miły dodatek, należy na stronie www.przyspieszwifi.pl wyplenić formularz. Jednym z jego punktów jest podanie numeru seryjnego routera z serii Archer oraz przesyłanie dowodu jego zakupu. Jak można przeczytać w regulaminie promocji, jedna osoba może otrzymać maksymalnie trzy karty Wi-Fi, oczywiście po każdorazowym spełnieniu warunków promocji. Kartę TP-Link Archer T4U otrzymuje się do 30 dni od daty zgłoszenia. Ponadto oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Trzeba przyznać, że prezent w postaci bezprzewodowej karty sieciowej jest miłą niespodzianką. W popularnej porównywarce cenowej cena TP-Link zaczyna się od 129 złotych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. czy tylko ja mam wrażenie, że ta karta jest wielka? (autor: Sławekpl | data: 8/12/14 | godz.: 16:51)
    sąsiednie USB zasłonięte na bank

  2. @Sławekpl (autor: PrEzi | data: 8/12/14 | godz.: 17:52)
    Pewnie dlatego rozdaja je z routerami ;]
    A swoja droga -- dobry Archer nie jest zly. Posiadam Archera C7 i sobie go chwale... mialem nawet test zrobic... komplikacje u mnie sprawily, ze do splodzenia tego artykulu nigdy nie doszlo... no coz...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.